Fenerbahçe Evini Büyütüyor

deatmania

Rektör
Özellikle derbiler ve Avrupa takımlarıyla oynanan maçlarda taleplere yetişemeyen Şükrü Saracoğlu Stadı'nın kapasitesi 62 bin 500 kişiye yükseltiliyor. Stattaki akustik ortam ise uzmanların desteğiyle en az 2 katına çıkartılacak.Futbol takımının Sarı-Lacivertli taraftarların desteğiyle rekordan rekora koştuğu Şükrü Saracoğlu Stadı, gelecek sezona müthiş bir şekilde hazırlanıyor.

52 bin kişilik kapasiteye sahip olmasına rağmen, derbilerde ve Avrupa takımlarıyla oynanan maçlarda talepleri karşılayamayan Saracoğlu’nun kapasitesi artırılacak. Kale arkası tribünlerinde yapılacak düzenlemelerle stat kapasitesinin 62 bin 500 kişiye ulaştırılması hedefleniyor. Saracoğlu’nda, Fenerbahçeliler’i heyecanlandıracak bir başka gelişme ise stadın akustik yapısı ile ilgili.

2010-2011 sezonunda TT Arena’da oynanan ve 2-1 kazanılan Galatasaray maçı sonrası,
Sarı-Lacivertli futbolcular, taraftarların yaptığı tezahüratların direkt sahanın içine yansıdığını ima etmiş ve ‘Ambianstan çok etkilendik’ açıklaması yapmışlardı. Bu açıklamaların ardından harekete geçen Başkan Aziz Yıldırım, Kadıköy’de de en az TT Arena’daki akustik ortama uygun olacak bir ambians yaratmak için çalışmaları başlatmıştı. İşte Yıldırım’ın bu isteğinin hayata geçmesine az bir süre kaldı. Pazartesi günü yapılacak Yönetim Kurulu toplantısının ardından Saracoğlu’nda kapasite artırımı ve akustik yenilik için, uzman bir ekibin desteğiyle harekete geçileceği ifade edildi.Kaynak
 
hiiiiiii.... sizi kiskandik degil mi simdi :):)
2010-2011 sezonunda TT Arena’da oynanan ve 2-1 kazanılan Galatasaray maçı sonrası,
Sarı-Lacivertli futbolcular, taraftarların yaptığı tezahüratların direkt sahanın içine yansıdığını ima etmiş ve ‘Ambianstan çok etkilendik’ açıklaması yapmışlardı.
Bu sözlerden öyle olduğu anlaşılıyor :p :):)


 

angel75

Dekan
Onursal Üye

simdi, izin alinacaksa verilmez... 62.500 kisi sahaya inerse napariz diye dusunurler :)
[MENTION=47324]mustang[/MENTION]: sirf [MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] ye laf atmak icin yazdim... bugun pek goremedim onu buralarda ondan yani...

ben yazana kadar yine birazcik gerildi ortalik... [MENTION=47324]mustang[/MENTION]' da takildi [MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION]... hemen sinirlenme yaaa....
 
simdi, izin alinacaksa verilmez... 62.500 kisi sahaya inerse napariz diye dusunurler :)
@mustang: sirf @-Beneficence- ye laf atmak icin yazdim... bugun pek goremedim onu buralarda ondan yani...

ben yazana kadar yine birazcik gerildi ortalik... @mustang' da takildi @-Beneficence-... hemen sinirlenme yaaa....
Kızmamak eldemi ya şurada bir neşemiz var takılıyoruz birbirimize gülelim eğlenelim diye söylenecek lafmıydı yani ondan sonra neden tartışma çıkıyor diye bir sürü konu açılıyor.
 

angel75

Dekan
Onursal Üye
yok yok birsey yok... [MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] ' de bize takiliyor :) [MENTION=47324]mustang[/MENTION]
 
2 FB' li var ve suratlari sari kirmiziya boyanmis.... pek inandirici degil acikcasi :):):)
Şöyle düşün birde Fb forması giyenler Gs'li
Gs formasını giyende Fb taraftarı :)

Aslında resimde anlatmak istedğim bu gibi tartışmaların anlamsız olduğunu göstermek çünkü ben sizleride çok seviyor ve takip ediyorum sadece her konunun altında illa bir tartışma çıkacak diye söz kullanılmasına kırıldım biraz :)
 

|BeyabaN|

Profesör
hayırlısı olsun, inşallah Fenerbahçemize faydalı olur.
kapasiteyi arttırma işini nasıl yapacaklar? haberde ayrıntı vermemiş, kale arkasını yıkıp tekrar mı yapacaklar, yoksa koltuklarla ilgili bir düzenleme mi yapacaklar?
 

Son mesajlar

Üst