Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
genelson_52012_8343527.jpg

Son dönemde basında yer alan Cristian Ramirez’in kulübümüze transferiyle ilgili haberler doğru değildir.

İlgili oyuncuya dair herhangi bir transfer planlamamız ve çalışmamız hiçbir zaman olmamıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Aradığımız isim değildi. Hakkında yapılan analizleri okuyunca anlaşılıyor.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Sol bek şart ama.
Isla Şener'den daha iyi mi emin olamıyorum ama Dirar'ı madem bek diye aldım Fas'da da bek oynadı bizde bek oynatalım. Sol bek için kesinlikle transfer lazım ki 433 oynatmak istiyor belli ki bu sistemde bu beklerle hiçbir halt yapamazsın. Malatya ortayı kapadı sol ve sağdan gel dedi orada da Barış garibim birşeyler yapamaya çalıştı ne Hasan nede Şener bindirme yaptı nede olumlu top kullandı. Hasan'ın bir ortası vardı hatırlarsın, küstüm ben oynamıyorum der gibi topu attığı yerde hiç kimse yok. Kısacası Malatya orta bölümü kapatıp kanada itti bizi Ayew'e Şener yardım etmedi. Barış fiziksel olarak ezildi ve Hasan yardım etmedi. Üstüne üstün yanlış orta saha kurgusuyla başlayınca üretkenliği sıfır bir Fenerbahçe izledik.

Bana göre şuan ki durumda Valbuena şayet kanat oynayacaksa gitsin, Kameni, Ozan'ı kullanmak istemiyorsa yollasınlar, İsmail ve Dirar bek oynamayacaksa oda gidebilir. Volkan artık kaleci yetiştirsin çünkü refleks falan kalmamış, sol bek, stoper, sağ bek duruma bağlı, 8 numara. Eldeki kadro bunu söyletiyor bana.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Sağbekde İsla yeterli Şener ise iyi bir yedek. Mevzu sol bek ve stoper yoksunluğu,açıkçası Slimani'de yeterli değil.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Sağbekde İsla yeterli Şener ise iyi bir yedek. Mevzu sol bek ve stoper yoksunluğu,açıkçası Slimani'de yeterli değil.
Dur bakalım hele, Slimani'ye maç boyunca 3 tane top geldi zaten. Kanat işlemiyor forvet ne yapsın. Koymuşlar 2 tane kalas stoperi ortaya Slimani'nin tek başına pozisyon üretmesini bekleme zaten. Ayew ve Slimani için zaman lazım ki zamandan önce Cocu aklındaki futbolcu grubunu tamamlaması lazım.