Fenerbahçe, Beyonce konserini iptal etti

Bu konuyu okuyanlar

Ahmethz

Rektör
Emektar
1056336SmallPicture.jpg

"Hakkari ilimizin Yüksekova ilçesinde güvenlik güçlerimizi ve sivil vatandaşlarımızı hedef alan saldırıları esefle ve nefretle kınıyoruz. Ulusumuzun acısını en derin ve içten duygularla paylaşıyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak terörü bir kez daha lanetliyor şehitlerimize tanrıdan rahmet ve tüm ulusumuza başsağlığı diliyoruz."
1056336Picture1.jpg


ULUSUMUZUN ACISINI PAYLAŞIYOR,100. YIL KONSERİMİZİ YAPMIYORUZ

"Hakkari ilimizin Yüksekova ilçesinde güvenlik güçlerimizi ve sivil vatandaşlarımızı hedef alan saldırıları esefle ve nefretle kınıyoruz. Ulusumuzun acısını en derin ve içten duygularla paylaşıyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak terörü bir kez daha lanetliyor şehitlerimize tanrıdan rahmet ve tüm ulusumuza başsağlığı diliyoruz. Tarihi boyunca çok büyük mücadeleler vermiş, vatanını kanının son damlasına kadar savunmuş ve sayısız şehitler vermiş ulusumuzun bu sıkıntıları birlik beraberlik ve sağduyu ile aşacağına, gereken her türlü adımı korkusuzca atmaktan kaçınmayacağımıza olan inancımız tamdır. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu bu elim gelişme üzerine olağanüstü toplanmış ve bu toplantı neticesinde de 100. yıl etkinlikleri kapsamında 24 Ekim Çarşamba saat 20:30'da gerçekleştirilecek Beyoncé konserinin yapılmaması kararını almıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü

AA - Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu, Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki terörist saldırılar üzerine, 24 Ekim'deki Beyonce konserini iptal etme kararı aldı. Ayrıca resmi sitesinin ana sayfasındaki tüm haber resimlerine "Türk Bayrağı" koydu...

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, yaşanan gelişmeler üzerine yönetim kurulunun olağanüstü toplandığı belirtilerek, "Yönetim kurulu, toplantı neticesinde, 100. yıl etkinlikleri kapsamında 24 Ekim Çarşamba günü saat 20.30'da gerçekleştirilecek Beyonce konserinin yapılmaması kararını almıştır" denildi.

Açıklamada, konser için bilet alanlara, bilet bedelinin iade edileceği belirtilirken, biletlerini kulüp ya da kulüple ilgili satış noktalarından alanların, iade işlemleri için Fenerbahçe Kulübü'ne başvurmaları gerektiği, Biletix'ten alanların ise, iade için www. biletix.com internet adresinden bilgi alabilecekleri ifade edildi.

1056336Picture2.jpg


kaynak
 

regedit

Profesör
dünyanın en çok konuşulan şarkıcısı olsa da fenerbahçe gerçekten çok anlamlı bir karar almış ve hassasiyetini göstermiş !!!
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst