Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin İddaa oranları belli oldu

mazruf

Guru
Onursal Üye
Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Derbinin iddaa oranları belli oldu.

upload_2016-11-28_18-52-27.png

Derbide Fenerbahçe galibiyetine 1,70; beraberliğe 3,20; Beşiktaş galibiyetine ise 3,30 oran verildi.

orcnd

Dekan
beşiktaş avrupayı düşünüp zayıf bir kadro ile çıkacaktır. bu yüzden bu oranlar böyle.

mazruf

Guru
Onursal Üye
İddaa'nın belirlediği bu oran Nevzat Demir Tesislerinin her yerine asılsın; tam bir motivasyon kaynağı. Namağlup takıma verdikleri oran çok saçma.

beşiktaş avrupayı düşünüp zayıf bir kadro ile çıkacaktır. bu yüzden bu oranlar böyle.

Zayıf bir kadro derken? Tam kadro sahada olacak Beşiktaş. Fazla rotasyon olmaz. Bugünkü kupa maçında yedekler oynar, cumartesi tam kadro.

orcnd

Dekan
İddaa'nın belirlediği bu oran Nevzat Demir Tesislerinin her yerine asılsın; tam bir motivasyon kaynağı. Namağlup takıma verdikleri oran çok saçma.

Zayıf bir kadro derken? Tam kadro sahada olacak Beşiktaş. Fazla rotasyon olmaz. Bugünkü kupa maçında yedekler oynar, cumartesi tam kadro.
benim kastım türkiye kupası değildi zaten. 2 takımda türkiye kupasına yedekle bile çıkmayabilir. gençleri çıkartabilirler.

derbiden sonra avrupa maçları var. beşiktaşın avrupa maçı kritik. ligdeki durumu daha rahat.
ayrıca beşiktaşın avrupa maçı ile derbi arasında 3 gün var.
fenerbahçenin ise avrupa maçı 5 gün sonra hemde daha zayıf bir rakiple. ayrıca fenerbahçenin grubunda lider durumda.

bundan dolayı beşiktaş avrupa maçını düşünerek hareket edecektir ve bazı futbolcuları yedek çıkartacaktır.
fenerbahçe ise hem kendi sahasında, hem takım maximum formuna ulaşmış hemde fikstürü daha rahat çıkacak.
ayrıca fenerbahçenin ligdeki başarıya şu an daha çok ihtiyacı var.

_FAUST_

Dekan
Ne yalan söyleyeyim son bir kaç yıldır ligde zaten heyecan yok bir FB'li olarak BJK kazansın diyorum.;)

Herkes kendi takımına güveniyor.Doğru olanda bu.Bjk zaten iki sezondur iyi oynayan bir takım.Fenerbahçe ise sezon başında ki ruhsuzluğu üzerinden atmış ve takım olmuş durumda.Bitmiş denilen oyuncuları bir bir parlıyor özgüvenleri yerinde.Güzel bir maç olacak ama en büyük temennim hakem hatalarının konuşulmayacağı bir maç olması.