Fenerbahçe 1-0 Benfica - Video | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 1. Maç

Bu konuyu okuyanlar

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Tebrikler Fenerbahçe, Direklerden bıktım kere bıktım, Lazio 4 yiyecekti direk izin vermedi, Aynı direkler Benficayıda ipten aldı bu gece.

Senisma34

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Tebrikler Fenerbahçe. Fener'lileri kutluyorum, çok iyi oynadı takımları. Deplasmanda işler zor ama burada gol yememesi çok önemliydi. Hayırlısı artık.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Maçı izlemedim ama anlaşılan Fenerbahçe güzel bir futbol ortaya koymuş. Türk olmayan takımlara karşı yapılan her mücadeleyi desteklerim, tebrikler Fenerbahçe.

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Ne kadar çok direge çarpmış top tüm takım Guiza olmuş:D Allahtan Egemen inki girmiş :)

ikspi

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
O kadar da kaçar mı be yaaa....

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Seviyeyi bozmasanız olmuyor di mi?

Adam desteklediğine, destekleyeceğine pişman oluyor.

Ama Kocaman'ı tebrik etmek lazım oyunculardan önce. Adam dünyayı ters köşe yaptı. Bizden iyiler, bizden üstünler :D.

seviye bozmaktan bahsedenlere bak :D

çekemeyeneler kına yaksın dedik neden alındın anlamış değilim, yoksa çekemeyenlerdenmisin?

ayrıca sizden destek istedikmi? desteklemeyin önemli değil, sizin duanızla doğmadıkki, bedduanızla ölelim.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
fubol yorumcularının maşallah dediği 3 gün yaşıyor. bu da gol değil :)

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Tebrik etmesini de biliriz ama şunu söyleyeyim. Bu golden sonra Burak emek hırsızı diyenin kalbini çok fena kırıcam. Tamam yenmeniz güzel ama bunu delikanlı gibi kabul etmelisiniz

Ne alaka Burak kim şimdi? Konunun ne olduğundan haberin var mı burada? Bu kadar zoruna giden ne oldu?

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Kareografi yapmayı da öğrenmişsiniz bi tebrik de onun için :)

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle Fenerbahçeyi ve fenerbahçe taraftarlarını tebrik ederim bir fenerbahçe taraftarı olarak.

Şimdi ... yorumlara bakıyorum tipik türk insanı yorumları iyiyken yanımızda kimseyi istemeyiz kötüyken herkes yanımızda olsun isteriz
Bunun sadece fenerbahçe taraftarı içinde söylemiyorum hepiniz aynısınız.
Başarı dediğiniz şeyi sadece kendinize mal ederseniz başarınızın değeri küçülür topluma mal etmeyi öğrenin artık aynı hatayı galatasaray yaptı uefayı aldı ve sadece benim dedi ne oldu sadece onların gurur duyabileceği bir nesne oldu ama final maçı oncesini hatırlayın herkes galatasaraya sahip çıkmıştı ama sonrasında hata yaptılar egolarına yeik düştüler

dediğim gibiaynı hataya biz de düşmeyelim
Bu başarı herkesindir ...

EropaKING

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bahsi geçen KORNER Hatası, fenerbahçenin golünden önce verilen KORNERdir, golün atıldığı pozisyondan bahsedilmiyor. Zaten Kimse de çıkıp atılan golün nizami olmadığını söylememiş... Öncelikle yorumları daha dikkatli okumak gerekir diye düşünüyorum.

Hakem hatası oldu diye fener maçı hakemle diyen varsa resmen saçmalamış olur çünkü gerçekten sezonun en iyi oyunlarından birini oynadılar ve (BENCE) sonuna kadar hakettiler maçı. Samimi olarak tebrik etmek gerekir. Ama sadece bu maçı kazandıkları için değil, fenerbahçe rakibe futbol oynatmamayı da öğrenmiş olduğu için... Dikkat edin, Bate, Plzen, Lazio ve Benfica... Hepsi diğer maçlarda çok güzel oyun çıkarırken ne hikmetse fenerin karşısında RESMEN köy takımı gibi oynadılar... Hatta 2 pas bile yapamadılar... Bu da demek oluyor ki; bu adamların oyununu bozan etken fenerbahçenin Lucescu sistemine benzeyen HEP KONTROL TAM KONTROL sistemi ile bezenmiş oyun yapısıdır diye düşünüyorum.
Ancak gönül isterdi ki 1-0 dan sonra keşke aykut defansa yatmak yerine 2. golü arasaydı. Yine de bu futbol anlayışını portekiz de de sürdürürse finale çıkmak hayal olmayabilir. Ancak kesinlikle orada bir gol bulmaları gerek.

Ayrıca kimin kimi destekleyeceği de kimseyi ilgilendirmez. Bizim desteğimiz şanlı TÜRK Bayrağını göğsünde taşıyan herkese.. Herkes duasını da bedduasını da kendine saklasın.

fenerbahçe ye portekiz deki rövanş maçında başarılar dilerim. Eğer sabırla ve sonuna kadar mücadele ederlerse inşAllah finale çıkacaklardır.
Bu arada herkese Hayırlı Cumalar :)

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
tebrik etmek lazım güzel oyunudu ama deplasmanda çok farklı şeyler görebiliriz luiz stadı gerek atmosferi gerek seyircisiyle çok zorlayacaktır

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Böyle mutluluk başka nerede olur, penaltı olunca dedim tamam bu iş, kaçırınca bittik dedim ama ikinci yarıyı görünce dedim olacak bu iş nitekimde oldu çok Mutluyum..

Ancak en çok dikkatimi çeken Penaltı Pozisyonundaki Adamın dibi Gökhan Gönül'ün yaptığı hareket :) Adamın dibi ya diyecek laf bulamıyorum Oppaaa Gangnam style :) Anlayan anladı.

Hadi Kalın sağlıcakla.. Amsterdam yolcusu kalmasın.

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Öncelikle Fenerbahçe'mizi tebrik ederim. Lazio, Benfica ve Marsilya gibi güçlü takımları sahadan silmeyi başardı. Bu takımlar [MENTION=106801]europa[/MENTION]KING'in de hatırlattığı gibi iyi oynayan ve güçlü takımlar. Ama Fenerbahçe bu takımlara göz açtırmadı.

Ayrıca diğer konulardan birisinde UEFA'da çeyrek finale çıkmak çok kolay demiştim ama yanıldığımı görüyorum. Fenerbahçe rahat oynadığı için öyle bir olgu oluşmuş.

Aykut Kocaman'ı -kontrollü futbol oynatıyor, takım çok saldırmıyor- diye eleştiriyoruz ama Fenerbahçe'nin Avrupada'ki en büyük başarısı bu kontrollü oyun ile geldi. Avrupa maçlarında daha önceleri daha ofansif daha dikine oynuyorduk ve çok açık veriyorduk. Bunun sonucunda da Arsenal, Manchester ve Milan gibi takımlara farklı mağlup oluyorduk. Dün akşam Fenerbahçe, Avrupa'da bu futbolu ile tepedeki 4 - 5 takım hariç her takım ile başa baş hatta daha iyi oynayacağını gösterdi.

Ancak bu kez işimiz gerçekten zor. Benfica'nın kadrosu yıldızlarla dolu ve çok teknik oynuyorlar. 2 - 0'ın avantajı ile gitmek mükemmel olurdu. İnşallah önce finale sonra kupaya uzanırız.

Çok sevinçliyim ve heycandan çok kötü ve dağınık bir yazı yazdım sanırım. Dağınık yazı için kusura bakmayın gün Fenerbahçe'nin günü! Sevinin renkdaşlar! :D

Fenerbah%C3%A7e+vs+Benfica.jpg

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
403194_569617646406397_417379938_n.jpg

Bizim Ferdi' de maçı izlemiş.

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Posta gazetesi büyük bir hata yapmış gibi. Benfica yerine Basel'in armasını koymuşlar.
20130426_Posta_049_1JRFD.jpg

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
391062_456257604452306_280496507_n.jpg

Hem de ne yalnış karardi.

Gol kararı yanlış dediğimi göremiyorum. Korner kararı yanlış dedim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

maçı izledin mi ? izlediysen maçta bir kornerimiz de verilmedi.
tebrik etmeyi bilelim..çeşitli bahaneler öne sürmeyelim.dün akşam kaledeki volkandan ileri uçtaki sow a kadar herkes canla başla mücadele etti

Bahane üretmiyorum hocam, önceki mesajıma bakarsanız tebrik de ettim zaten.:)

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Ağzımı hayra açayım ama ikinci maçı Benfica 2-0 alır gibi geliyor... :)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
seviye bozmaktan bahsedenlere bak :D

çekemeyeneler kına yaksın dedik neden alındın anlamış değilim, yoksa çekemeyenlerdenmisin?

ayrıca sizden destek istedikmi? desteklemeyin önemli değil, sizin duanızla doğmadıkki, bedduanızla ölelim.

Fenerbahçe senin mi ki sen bir şey isteyebilesin benden?

Çekemeyenlerden değildim, dün destekledim hatta Fenerbahçe'yi ama sizin gibi taraftarlar yüzünden soğuyor insan..

Cımbızla çeker gibi adamın yorumunu çekmişsin ve bunu bir tek sen yalnıs anlamışsın farkındamısın ?

Ne cımbızından bahsediyorsun sorması ayıptır?

Adamın söylediğini alıntıladım, görmemezlikten gelmemi istiyorsan yapmam kusura bakma ;).

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16

patientia

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Mehmet Topalın eksikliğini farketmeyiz bir işe yaramıyor zaten boşa para. Valencia o paraya sattıktan sonra göbek atmıştır zaten iyi oldu sarı kart cezasına düşmesi.Salih daha çok iş yapıyor ondan.

Felix Dzerjinski

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Tüm gereksiz taraftarımsılara rağmen tebrikler fenerbahçe. Devamını bekliyoruz.

Snipertr

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
umarim fener finale cikar. bende maci izlerim. ve fener de kupayi alir. ve yine umarim ki aldigi kupayi milletin burnundan getirmezler.

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Fenerbahçe senin mi ki sen bir şey isteyebilesin benden?

Çekemeyenlerden değildim, dün destekledim hatta Fenerbahçe'yi ama sizin gibi taraftarlar yüzünden soğuyor insan..

Ne cımbızından bahsediyorsun sorması ayıptır?

Adamın söylediğini alıntıladım, görmemezlikten gelmemi istiyorsan yapmam kusura bakma ;).

senden daha çok benim olduğu kesin, Feneriumdan alış veriş yapan ben, taraftar kart alan ben maçlarına giden ben. demekki senden çok benim.
çekemeyenlerden değilsen sorun yok zaten benim lafım çekemeyenlere. benim gibi taraftar derken ne kastettin anlamadım.