Fenerbahçe 0-3 Arsenal - Video | UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maç

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kadıköy'de kabus gecesi!

fb_arsenal0000.jpg

Maçın özetini izlemek için tıklayınız...

Şampiyonlar Ligi'ne kalabilmek için son viraja giren Fenerbahçe, virajı alamadı. İngiliz devi Arsenal'e sahasında 3-0 mağlup olan sarı lacivertli temsilcimiz, tur şansını mucizelere bıraktı.

Maça iyi başlayan taraf konuk ekip Arsenal olurken İngiliz temsilcisi, ilk yarım saatte Fenerbahçe kalesinde etkili ataklar yarattı. Özellikle Walcott ve Cazorla'nın etkili performansı, F.Bahçe savunmasına zor anlar yaşatsa da ilk yarı 0-0'lık eşitlikle sona erdi.

İkinci yarıya ise çok hızlı başlayan bir Fenerbahçe vardı. İlk yarıda sağ bekte aksayan Bekir'in yerine Gökhan Gönül oyuna girerken Kuyt'ın sert şutu tribünleri heyecanlandırdı. Ancak golü bulan taraf maalesef Arsenal oldu. 51. dakikada Walcott'un pasında arka direkte bom boş kalan Gibbs, Arsenal'i 1-0 öne geçirdi.

Dakikalar 64'ü gösterirken orta alanda aldığı topla ceza sahasına kadar yakalşan Ramsey'in sert vuruşunda skor 2-0 oldu.

Bu gole hemen karşılık vermek isteyen sarı lacivertli temsilcimiz, özellikle Sow'la kaleye daha çok gelmeye başladı. Ancak üst üste gelen ataklardan bir türlü gol sesi gelmedi.

76. dakikada Kadlec, ceza sahası Walcott'u yere indirince hakem penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen Giroud da maçın skorunu ilan etti.

Bu maçın rövanşı 27 Ağustos Salı günü Emirates Stadı'nda oynanacak.

FENERBAHÇE 0-3 ARSENAL

STAT: Ş. Saracoğlu

HAKEM: Gianluca Rocchi

FENERBAHÇE: Volkan, Bekir (Dk. 46 Gökhan Gönül), Alves, Yobo, Kadlec, Mehmet Topal, Meireles, Emre, Kuyt, Sow, Webo

TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal

ARSENAL: Szcezny, Sagna, Mertesacker, Koscielny (Dk. 33 Jenkinson), Gibbs, Rosicky, Wilshere, Ramsey, Santi Cazorla, Giroud, Walcott

TEKNİK DİREKTÖR: Arsene Wenger

SARI KART: Webo

GOLLER: Dk. 51 Gibbs, Dk. 64 Ramsey, Dk. 77 Giroud (pen)

Lig TV

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bu konu hakkinda yorum yapmaya gerek var mi acaba? Ezildik resmen.

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ama ben bir cazorla golü bekliyordum :S Neyse evlerinde tıkar bir tane de o :D

Felix Dzerjinski

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bazen futbolcular takıma yakışmaz, bazen takımlar futbolculara yakışmaz. Yazık olmuş Alper'e..

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Tüh be 4 tane daha(!) atsak yeniyorduk kısmet değilmiş

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Farklı düşünen taraftar her yerde vardır. Kimi Aykut un gitmesini isterken kimi istemiyordu. Taraftar arasındaki fikir ayrılığı her takımda vardır . Bu sadece Fenerbahçeye özel bir şey değil.Düz mantıkla genelleme yapma .

Genelleme tabiki yapılabilir Aykut Kocaman konusunda.

Çevrede her 10 Fenerbahçeliden 9'u adamı olumsuz yönde eleştirip, gitmesini istiyordu sonunda muratlarına erdiler. Şimdi kime sarıcaklar bakalım

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Şu dalga geçenlerin amacı ne acaba ? Fenerbahçe düşmanısınız anladık da bari burada belli etmeyin. Türk gibi davranmaya çalışın da öyle sansınlar bari.

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Maçı kazanmak adına ersun yanal dahil 12 adam hiç bir şey yapmadı
Antrenmanda böle oynanmaz

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Galatasaray UEFA ve Emirates Cup'ta bu adamları rezil etti.

Biz iki maçta sahamızda bu takımdan 8 gol yedik. (2-5) (0-3)

Kimse bana Fenerbahçe büyük demesin. Bu yönetim olduğu sürece Fenerbahçe büyük takım falan değildir.

Fenerbahçe'yi tuttuğuma pişman ediyor bu takım. Futboldan soğutuyor adeta.

Tebrikler Arsenal. Ayağınıza sağlık. FB bu kötü oyuncular ve kötü oyun ile Ş.Ligi'nin hak etmiyor.

Çok iyi oldu bu. Rövanşta'da aynısı hatta fazlası olur inşallah.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Genelleme tabiki yapılabilir Aykut Kocaman konusunda.

Çevrede her 10 Fenerbahçeliden 9'u adamı olumsuz yönde eleştirip, gitmesini istiyordu sonunda muratlarına erdiler. Şimdi kime sarıcaklar bakalım
Kardeş genelleme yapılmaz demedim. Düz mantık yapılmaz dedim . 3 yıl önce galatasaraya da aynısı olmadı mı ? önce hagi yi getir diyen taraftarlar oldu daha sonra bir kısmı gitmesini istedi bazıları gitmemesini . Aynı şey. Neyse konu bu değil dağıtmayalım.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Uefa Avrupa Liginden devam ediyor elendiği zaman.
Artık oraya yoğunlaşmak lazım.

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Şu dalga geçenlerin amacı ne acaba ? Fenerbahçe düşmanısınız anladık da bari burada belli etmeyin. Türk gibi davranmaya çalışın da öyle sansınlar bari.

hâşâ efenim :D Fener bahçe düşmanı olmak bana düşmez geriye kalan milyonlarca insanın hakkını yememek lazım değil mi ? :D :D Elimden geldiğince fenerbahçeli gibi davranmıyorum :p :D

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
bu bir şey değil,orada ki maçta görün ne güzel yenileceğiz:D

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
hâşâ efenim :D Fener bahçe düşmanı olmak bana düşmez geriye kalan milyonlarca insanın hakkını yememek lazım değil mi ? :D :D Elimden geldiğince fenerbahçeli gibi davranmıyorum :p :D
Neyse ya polemiğe girdik mi çıkamayız . Fenerbahçeli görünebildiğin kadar görün sen . Hadi eyvallah.

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yazık oldu Fenerbahçe'ye. Arsenal'in bu maçı alacağını tahmin etmiştim ama Fenerbahçe'nin bu kadar ruhsuz oynayacağını hiç tahmin edemedim, edemezdim de. Maçı kazanmayı hiç istemediler adeta. Arsenal eski Arsenal değil diyenlere de en güzel cevap gelmiştir diye umuyorum. Bizde böyle bir durum var. Rakip kim olursa olsun nedense hiç o eski takım değiller, hep güçsüzler. Burada 5 orada 6 atarız mantalitesi var. Bu sonuç bize yaradı, daha fazla para alıp yolumuza devam ederiz. Fenerbahçe'ye UEFA Avrupa Liginde başarılar.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
A.Madrid - Barcelona maçını izleyelim baride keyfimiz yerine gelsin. Kanal D

-MÜNZEVİ-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Büyük başkan aziz yıldırım en çok Galatasaray şampiyonluğu gören şu efsane başkan hani sırf fener başarılı olsun diye şike yapan başkan hapishane iken taraftar karın çıkması için eylem yaptığı başkan fenerin yakasından düşmedikçe fener Bi yere gidemez bide arsenali babamda yener diyen fenerliler babanız yendi siz...

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Arsenal hiç bir zaman hafife alınmaz adamlar bir ekol Fb liler kendinizi üzmeyin bence ....

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
f.bahçe ders çıkarmışmıdır bu mağlubiyetten ne dersiniz arkadaşlar sizce ingilterede kaç yer tahmin alayım

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
A.Madrid attı..

Uzun zaman sonra İlker Yasin'in anlatımını özlemişim yavv.:D Ciddi söylüyorum güzel anlatıyor.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
f.bahçe ders çıkarmışmıdır bu mağlubiyetten ne dersiniz arkadaşlar sizce ingilterede kaç yer tahmin alayım

Bu teknik direktör yaramadı. Beğenmedikleri, kendi yolladiklari Aykut Kocaman a kurban olsunlar . Burada 3 yediler, aynı istikrar ile 3 yerler orada.

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bir de su stoch PAOK u ipten aldı gölü izleyin :D :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=327890]Empatik[/MENTION]

iyi bir sey yapmiyorsun kardesim.

Son mesajlar