Fenerbahçe 0-1 Bursaspor -Maçın Özeti, Golü | 11 Eylül 2016 Pazar

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Fenerbahçe 0-1 Bursaspor | Süper Lig 3. Hafta

Maçın Özeti - Video

bursaaa.jpg

Sezona beklentilerin uzağında başlayan Fenerbahçe, sahasında Bursaspor'a 1-0 yenilerek 3. maçını da kazanamadı ve tarihin en kötü başlangıcını yaptı. Sarı lacivertliler, böylece sahasındaki 24 maçlık yenilmezlik serisine de nokta koydu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Bursaspor maçının ilk 11'inde Spor Toto Süper Lig'de yapılan Kayserispor maçının ilk 11'ine göre 3 değişiklik yaptı. Hollandalı çalıştırıcı, sarı-lacivertli takımı sahaya Volkan Demirel, Van Der Wiel, Neustaedter, Skrtel, Hasan Ali· Kaldırım, Souza, Alper Potuk, Ozan Tufan, Lens, Volkan Şen, Sow ilk 11'i ile sürdü.

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, son yaptıkları Medipol Başakşehir maçının ilk 11'inde büyük oranda değişiklik yaptı. Deneyimli teknik adam, bir önceki hafta yapılan ve 2-0 kaybettikleri Medipol Başakşehir müsabakasında ilk 11'de forma giyen 5 oyuncuyu değiştirdi. Medipol Başakşehir müsabakasında ilk 11'de forma giyen Bilal Kısa, Sercan Yıldırım, Tomas Necid, Fenerbahçe mücadelesinde yedek kulübesinde bekledi. Merter Yüce ve Serdar Kurtuluş ise 18 kişilik maç kadrosuna giremedi.

Bu oyuncuların yerine ilk 11'de Tomas Sivok, Şamil Çinaz, Ricardo Faty, Josua John ve Kubilay Kanatsızkuş forma giydi.

Karşılaşmaya 4-3-3 ile hızlı başlayan Fenerbahçe, ilk fırsatı 6. dakikada yakaladı. Sol kanattan topla hareketlenen Volkan Şen'in son çizgiye kadar inip içeriye çıkardığı meşin yuvarlağı kaleci Harun yatarak kontrol etti.

10. dakikadan sonra rakibinin hızını kesen Bursaspor, pozisyon vermemeye başladı. İlk tehliseinde de golü buldu. 33. dakikada sol kanattan gelişen Bursaspor atağında John, Aziz Eraltay'dan aldığı topu ceza sahası içerisine ortaladı. Altı pasın önünde Neustadter'e rağmen kafa vuruşunu yapan Batalla, topu ağlara gönderdi.

Golden sonra tamamen geri çekilen Bursaspor karşısında 40. dakikada yine Volkan'la gole yaklaştı. Ancak Harun yine başarılıydı.

İkinci yarı ise tamamen Fenerbahçe konrtolünde geçti. Müthiş fırsatlar yakalayan sarı lacivertlile, Volkan Şen ile bir kez direği geçemedi.Dierlerinde ise Harun ve Azia Behich gole izin vermedi.

Son bölümde 4 forvetle hücum eden Fenerbahçe, bir türlü pozisyon bulamadı ve sahasında Bursaspor'a 1-0 yenilerek 3. maçını da kazanamadı ve tarihin en kötü başlangıcını yaptı.

Sarı lacivertliler, böylece sahasındaki 24 maçlık yenilmezlik serisine de nokta koydu.

3.hafta sonunda Fenerbahçe 1 puanda kalırken, Bursaspor 6 puana yükseldi.

FENERBAHÇE - BURSASPOR

STAT: Ülker
HAKEM: Bülent Yıldırım

FENERBAHÇE: Volkan, Van Der Wiel, Neustadter, Skrtel, Hasan Ali Kaldırım, Josef, Ozan, Alper, Lens, Volkan Şen, Moussa Sow
TEKNİK DİREKTÖR: Dick Advocaat

BURSASPOR: Harun, Sivok, İsmail, Ertuğrul, Aziz, J.Faty, Şamil, John, Del Valle, Batalla, Kubilay
TEKNİK DİREKTÖR: Hamza Hamzaoğlu

LİG TV

Son düzenleme:

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Evet takımı toparlayıcak öne çıkarıcak bir adam lazım tam ortaya

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Bunca harcanan paralar yanlış yönetimler yazık bu takımlara paralara yazık .

Reaksiyon puanı
2,554
Bu sene iyi gidiyor fenerbahçe umarım bozmaz çizgisini(Galatasaraylıyım) :D

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Aziz Yıldırımdan bıkkınlık geldi artık, onun o pis kibirliliği yüzünden Türkiyenin en iyi kanat oyuncularını kaybettik. Ve yine onun bu kibirliliği yüzünden düşman olmayan kalmadı. Kim bizim takımla oynuyorsa Çanakkale ruhuyla oynuyor be arkadaş, sırf milletin ona gıcıklığı yüzünden. Sırf onun bu takımı bırakıp gitmesi için nerdeyse bütün maçlarını kaybetmesini ister duruma geldik, iyi mi? :)

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Aziz Yıldırımdan bıkkınlık geldi artık, onun o pis kibirliliği yüzünden Türkiyenin en iyi kanat oyuncularını kaybettik. Ve yine onun bu kibirliliği yüzünden düşman olmayan kalmadı. Kim bizim takımla oynuyorsa Çanakkale ruhuyla oynuyor be arkadaş, sırf milletin ona gıcıklığı yüzünden. Sırf onun bu takımı bırakıp gitmesi için nerdeyse bütün maçlarını kaybetmesini ister duruma geldik, iyi mi? :)

Bunu söleyen herkes fener düşmanı oluyor hocam ama gerçek bu yönetemiyorlar sadece fener de değil 4 büyüklerde genelde hep bir yönetim sorunu var 1 milyarlar söleniyor borçlarda korkunç rakkamlar .

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bunu söleyen herkes fener düşmanı oluyor hocam ama gerçek bu yönetemiyorlar sadece fener de değil 4 büyüklerde genelde hep bir yönetim sorunu var 1 milyarlar söleniyor borçlarda korkunç rakkamlar .

Hiç kimse bana Fener düşmanı diyemez, hiç kimsenin haddine düşmez bu... Çünkü fikir beyan ettim diye Fenerbahçeliliğimi sorgulayacak alnını karışlarım valla :) Çünkü ben yarım asırlık ömrümün hayallerini rüyalarını bile sarı-lâcivert renklere tahsis etmiş biriyim. Bu güne kadar da Aziz Yıldırım için hep iyi düşündüm, savundum. Lakin, yetti gari. Tarihin en pahalı transferlerini yapıyoruz ama yine de yerlerde sürünüyoruz be arkadaş, artık kimse stada gitmiyor, aşk kalmadı, heves kalmadı, bitirdiler takımı ya. Azıcık heyecan getiren, başarılı olan bir yönetici anında şutlanıyor, kendisinden başka kimsenin konuşulmasını istemiyor adam, kimseye başarılı denmesini istemiyor. Egosundan, kibrinden bıktık artık, antrenörler onun korkusundan iş yapamıyor, otorite kuramıyor. Bakıyor adam bu böyle gelmiş böyle gidiyor, o da bırakıyor ipin ucunu alacağı milyonlara odaklanıyor, takım oluyor yine karman çorman.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Hiç kimse bana Fener düşmanı diyemez, hiç kimsenin haddine düşmez bu... Çünkü fikir beyan ettim diye Fenerbahçeliliğimi sorgulayacak alnını karışlarım valla :) Çünkü ben yarım asırlık ömrümün hayallerini rüyalarını bile sarı-lâcivert renklere tahsis etmiş biriyim. Bu güne kadar da Aziz Yıldırım için hep iyi düşündüm, savundum. Lakin, yetti gari. Tarihin en pahalı transferlerini yapıyoruz ama yine de yerlerde sürünüyoruz be arkadaş, artık kimse stada gitmiyor, aşk kalmadı, heves kalmadı, bitirdiler takımı ya. Azıcık heyecan getiren, başarılı olan bir yönetici anında şutlanıyor, kendisinden başka kimsenin konuşulmasını istemiyor adam, kimseye başarılı denmesini istemiyor. Egosundan, kibrinden bıktık artık, antrenörler onun korkusundan iş yapamıyor, otorite kuramıyor. Bakıyor adam bu böyle gelmiş böyle gidiyor, o da bırakıyor ipin ucunu alacağı milyonlara odaklanıyor, takım oluyor yine karman çorman.

Ters düşen herkeside düşman ilan etti aykut başarılı gitmek zorunda kaldı kötü tü kaka futbolcular keza öle herkes kötü bir bu başkan iyi İsmail kartal şampiyon yapmasın suç benim dedi ee gereğini yap ozaman bence artık bırakmalı harbiden .