Fener yalanladı, Ronaldo doğruluyor

Bu konuyu okuyanlar

Link

Profesör
Emektar
Dünya basını Ronaldo'yu yazıyor. Eurosport'un ardından Bild de transferi doğruladı. La Gazetta Della Sport, Corierre Della Sera'nın gündeminde Ronaldo var.

12882.jpg


Fener'le görüştüm
F.Bahçe'nin yalanlamasına karşın Alman Bild'in son iddiası şu: "Ronaldo da Fener'le görüşüyor." Asbaşkan Murat Özaydınlı'yla masaya oturduğunu belirten Brezilyalı yıldız için "İstanbul'a gitmek için gün sayıyor" yorumu yapıldı. Fenerbahçe yönetimi'nin Ronaldo'yla ilgili gelişmeleri inkar etmesinin ardında "Spekülasyonlarla fiyatının yükselişini" engelleme amacının yattığı öğrenildi.

Kanarya yine sarsacak
Kadrosuna kattığı yıldızlarla Türk futbolunda çıtayı her geçen yıl daha yükseğe çıkaran F.Bahçe'nin gözü şimdi de dünyanın en önemli forvetlerinden Ronaldo'da. Dün F.Bahçe'nin internet sitesinde Brezilyalı yıldızla ilgilenilmediği açıklaması yapılırken, Almanya'nın 5 milyon tirajlı gazetesi Bild'e konuşan Ronaldo Sarı-Lacivertli kulüple görüştüğünü itiraf etti. Ronaldo için haberde "İstanbul'a gitmek için gün sayıyor. Fener, Carlos'tan sonra bir büyük yıldızı daha alıyor" denildi. Bu arada Eurosport'un internet sitesinde de Ronaldo'nun F.Bahçe'yle 4 milyon euroya el sıkıştığı iddia edildi.

Dikkatli davranılıyor
Roberto Carlos'la ilgili transfer haberlerini resmi internet sitesinden 9 kez yalanlayan Fenerbahçeli yöneticilerin aynı taktiği spekülatif fiyat yükselişlerini engellemek için Ronaldo için de kullandığı öğrenildi. Kariyerinde çok önemli başarılar bulunan 31 yaşındaki Ronaldo için 11 milyon Euro'yu gözden çıkardığı basına yansıyan Sarı-Lacivertliler'in Milan'ı ikna etmek için yoğun çaba harcadıkları ifade edildi. Fenerbahçe'nin forvet adayları arasındaki diğer güçlü isim olan Adriano konusunda da temaslar sürüyor. Ancak bu oyuncuyu güçlü kulüplerin istemesi transferini güçleştiriyor..

98180659sd5.jpghttp://www.medya24.com/detay.php?d=45864
 

Greencher

Öğrenci
Ben sahsen tanitim icin gelmesini isterim..Her ne kadar BJK li olsamda.Turkiyenin tanitimi hersey den onemli.. ;)
 

RuNaL

Dekan
Emektar
way be bu adamlara gelmez gözüyle bakıyorduk süperlig'e kimler geliyor gelmesi bi tarafa aynı haberde yazılmaları bile olay
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst