Feldkamp sezon sonu gidiyor

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Dekan
Emektar
Katılım
5 Kas 2007
Mesajlar
9,863
Reaksiyon puanı
255
Puanları
83
Galatarasay'ın hocası Karl Heinz Feldkamp sezon sonunda görevini bırakacak. Galatasaray'ın teknik direktörlüğünden ayrılacak.

Galatasaray’ın hocası yapılan gizli anlaşmaya göre Adnan Polat’ın koltuğa oturması halinde teknik direktörlüğe veda ederek, altyapının başına geçecek. 22 Mart’taki kongrede bir başka aday başkan olursa Kalli ülkesine dönecek

ADNAN POLAT'LA ANLAŞMA

Galatasaray’la 2 yıllık daha opsiyonlu sözleşmesi bulunan Karl Heinz Feldkamp, Adnan Polat’la yaptığı anlaşmaya göre sezon sonunda teknik direktörlük görevine nokta koyacak.

Galatasaray’da Karl Heinz Feldkamp dönemi yaklaşık iki ay sonra kapanıyor. Alman teknik direktör, 22 Mart’ta yapılacak olan kongrede kendisini yıllar sonra yeniden Türkiye’de göreve getiren Adnan Polat’ın başkan seçilmesi halinde yeni sezonda sarı-kırmızılı takımı çalıştırmayacak.
Polat’ın başkanlık koltuğuna oturması durumunda sezon sonunda teknik direktörlüğü bırakarak yeni bir göreve başlayacak olan Kalli, büyük olasılıkla Galatasaray’ın yeniden yapılandırılacak altyapısının başına getirilecek ve yeni teknik direktör ve ekibiyle birlikte koordineli olarak çalışacak.

Sarı-kırmızılı kulüple sezon sonu opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık daha anlaşması bulunan 74 yaşındaki teknik adam, Polat göreve gelirse yeni bir sistemle çalışacak.

YERİNE KİM GELECEK BELLİ DEĞİL

Geniş yetkilerle altyapının başına getirilecek olan Feldkamp’ın, yeni teknik direktörün üstünde danışman olarak da hizmet vereceği kaydedildi. Alman hocayla bu konuyu görüşen Adnan Polat ve ekibinin olumlu yanıt aldıkları öğrenilirken, teknik direktörlük görevine kimin getirileceği henüz kararlaştırılmadı.

POLAT SEÇİLEMEZSE ALMANYA'YA DÖNECEK

Feldkamp, başkanlık seçiminin en güçlü adayı olarak gösterilen Adnan Polat’ın kongrede seçilememesi durumunda ise sezon sonunda istifa ederek ülkesi Almanya’ya geri dönecek.

Kaynak
 

souris46

Profesör
Katılım
9 Ağu 2007
Mesajlar
1,135
Reaksiyon puanı
5
Puanları
0
çok iyi adamda şu keçi inadı olmasa çok daha iyi olacak
 

Son mesajlar

Üst