FC Zürih - Beşiktaş Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme

Bu konuyu okuyanlar

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Beşiktaş, FC Zürih ile yapacağı Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu ilk maçı için İsviçre'ye gitti.

Hardturm Stadı'nda 15 Ağustos Çarşamba günü saat 21:15'te oynanacak karşılaşma , Dsmart 42 numaralı kanaldan şifreli olarak yayınlanacak.

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Ya şu Dsmart' a ayar olmaya başladım. Önceden ne güzel normal tv' den seyredebiliyoduk. Şimdi de öyle olsa keşke. Hoş ben artık tv ye bakmıyorum o ayrı konu ama neyse :p

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Haber biraz erken olmuş sanki.Maç yarın... Ayrıca toplanıp dsmartı dövelim :D birimiz hepimiz için hepimiz dsmartı dövmek için ;D

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
chimera dedi ki:
Ya şu Dsmart' a ayar olmaya başladım. Önceden ne güzel normal tv' den seyredebiliyoduk. Şimdi de öyle olsa keşke. Hoş ben artık tv ye bakmıyorum o ayrı konu ama neyse :p

Dsmart üyeliği için 297 ytl değerindeki uydu alıcısını almanız yeterlidir.

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
gokhans19 dedi ki:
Haber biraz erken olmuş sanki.Maç yarın... Ayrıca toplanıp dsmartı dövelim :D birimiz hepimiz için hepimiz dsmartı dövmek için ;D

Bende heyecan şimdiden başladığı için konu başlıklarını bugünden açtım , üzerinde konuşup , maçlarla ilgili yorumlarımızı yapalım :)

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Link dedi ki:
chimera dedi ki:

Dsmart üyeliği için 297 ytl değerindeki uydu alıcısını almanız yeterlidir.
Daha 6 ay oldu uydu alalı bide onu atıp bi 300 daha verip uydumu alıcaz :D

Link dedi ki:
gokhans19 dedi ki:

Bende heyecan şimdiden başladığı için konu başlıklarını bugünden açtım , üzerinde konuşup , maçlarla ilgili yorumlarımızı yapalım :)
Dsmart maçın önüne geçti hep ondan konuşuyor.Bu arada Beşiktaş alır bence bobom saolsun :D

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bence beşiktaşın silahı bobo olacaktır :)

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Beşiktaş'a şampiyonlar ligi yolunda başarılar dilerim. FC zürih artık seneye inşallah. ;)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
bobo'da az buçuk sakatlık sorunu var. İnşallah bi durum olmaz..

Maçı sabırsızlıkla bekliyorum..

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Zürih 0-1 Beşiktaş (İlk yarı sonucu) (&) (&)

Efe Zoroğlu

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tüm Beşiktaşlılara ve Türkiye'mize iyi şanslar.Allah yardımcımız olsun. :)
Galatasaray.gif

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İşte Beşiktaşım benim.Türk takımlarında bişey var son dakikada gol yemeden duramıyoruz.

bluray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi artık maç izleyemeyecekmiyiz. bi de d-smart çıktı. bi uefa maçlarını seyrediyoduk artık o da yok bende protesto ediyorum digiturk d-smart almıyorum. nedir yahu bu bari ülkemiz takımlarının dışarıda oynadıkları maçları seyredelim. ben sevmiyorum kahve ortamında maç seyretmeyi..

karakartal71

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fenerbahçenin 1-0 kazanması beşiktaşın 1-1 berabere kalmasıyla aynı değerde beşiktaşın deplasmandaki her golü 2 gol olarak sayıldığı için beşiktaş bu maçı 2-1 kazanmış oldu.Ama eminim ki beşiktaş inönü de rakibini darmadağan edecektir.Fenere de başarılar.

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Yazıklar olsun be!! Kendimizi ne kadar güzel avutuyoruz,sanki zürih çok güzel oynadı da son anda gol attı. |)

Beşiktaş çok ileriye gider diye düşünüyordum,ama artık fazla bi ümidim kalmadı Zzz Şampiyonlar ligine katılması da çok birşey farkettirmeyecektir :S

karakartal71

Asistan
Reaksiyon puanı
0
zaten şampiyonlar ligi şampiyonu olucak halimiz yok gidebildiğimiz kadar gidip uefa da tepelerine binebiliriz.