Fazla konu dışı :D => Okul Yardımı özellikle öğretmenler/öğrenciler çoook acil yardım

Bu konuyu okuyanlar

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben lise sona geçtim şu anda fen lisesindeyim(ad vermiyorum forumda belki aynı okulda olduğum kişiler çıkar nolur nolmaz :D )
Lise sondayım ve şu anda okul konusunda kararsızım bir tarafta fen lisesi var diğer tarafta yeni açılan bir kolej var(dersaneden dönen bir kolej bende o dersanedeydim hocalarla muhabbetim iyi ve hocalarda cidden iyi) iki liseyide anlatmaya çalışacam size:
Kolej iyi bi sistem haftasonu sınavlar olacak hangi öğrencinin hangi konudan eksiği varsa ona göre gruplar halinde okuldan sonra özel ders tarzı bir anlatım sonra soru çözümleri fln var yani sabah 7 akşam 7 olacak ve dersane özel ders fln bunları bırakacam ben ayrıca derslere 2-3 hoca giriyormuş biri baştan biri sondan başlıyor her konuyu 2-3 hocadan dinlemiş oluyoruz
Okuldaysa hocalarımız açıkçası öğrenciler kadar iyi değil(bu yanlış anlaşılmasın hocaların bilgileri var o belli ama bize aktaramıyorlar) genelde sınava öğrenci hazırlamamış yazılıda zorlayan olimpiyat soran öğretmenler ama arada çok değerli 2-3 hocamız var(hepsi önemli tabi ama bunlar değerli :D )ve okulda koçluk tarzı bir şey var benim okulda en sevdiğim hoca(edebiyatçımız) benim çalışmamı takip ediyor kolej konusunda da ben sana istediğin her şeyi ayarlarım okuldan sonra dersler fln 1 ay daha şans ver okula beğenmezsen istediğin yere ben seni götürüp yazdıracam diyor bu hoca en değer verdiğim hoca sözünü tutar ama şöyle bir şey de var mesela ben anlamadığım bir hocadan okuldan sonra 2 saat daha ders alsam ne fark eder sadece 2 saat zaman kaybım olur ama o hocayı da kırmak istemiyorum ama okulda da kalmak istemiyorum annemle babamla muhabbetim çöktü aram açıldı bu konu yüzünden bir an önce karar vermem lazım lütfen acil yorum yapın 3 hafta geride kaldım kolejde yarın ki karara göre Pazartesi koleje ya başlicam ya da başlamicam

strawberycake16

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Eğer koleje muhabbet için gideceksen hiç gitme.Yok çalışmak için gidiyorsan gerçek anlamda , bence kararını çoktan vermişsin ; koleje gitmelisin.

Alcyone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence de kolej ama ilk önce o Türkçeyi düzelt. :thumbup1:

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eğer koleje muhabbet için gideceksen hiç gitme.Yok çalışmak için gidiyorsan gerçek anlamda , bence kararını çoktan vermişsin ; koleje gitmelisin.

Yok amaç muhabbet değil son yıl zaten en iyi arkadaşlarım fen lisesinde kalıyor kolejde de çok iyi arkadaslarım var elbet gırgır olur da dersi engelleyecek ve dersi kaynatacak kadar da olmaz

someone799

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dostum gece yine aile tartışmasından sonra uykulu olarak babamın fikriyle yazmıştım hatam varsa affola

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Onu söylersem her şey çıkar ortaya :D:D
Az cok anladim gibime geldi de sizi ondan sordum [emoji1] Dershaneden donenin kontejyani varsa size bir dusunun bence

Alcyone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Neden okul/şehir ismi vermiyorsun ki bence aynı forumu kullanan aynı okul yoldaşı samimi dost olabilir. :laugh:

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1