Faturamı Ödedim Ancak İnternetim Hala Açılmadı Yardım

Bu konuyu okuyanlar

^Yağız^

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Dün yaklaşık 7-8 fatura ödemesi yaptım.İnternetten fatura sorguladığımda da faturam gözükmüyor ama internetim hala açılmadı. Bende 444 1 444 ü tuşladım. Bana uzun süre ödeme yapılmadığı için dondurulduğunu söylediler. Ne zaman açılacağını sordum belirli bir zaman dilimi yok dedi. YARDIM!!
sd.png

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Fatura ödemesini nereden yaptığını bilmiyorum ama
444 1 444'ü tekrar arayarak durumunu belirtmeni, yaptığın sorgulamada fatura borcunun olmadığını, hattının mümkün olan en kısa zamanda açılmasını talep ettiğini ve bunun için şikayet kaydı bırakmanı öneririm; bir sonuç çıkmazsa en yakın Türk Telekom il veya ilçe şubesine gitmeni önerebilirim. Kolay gelsin.

^Yağız^

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Fatura ödemesini nereden yaptığını bilmiyorum ama
444 1 444'ü tekrar arayarak durumunu belirtmeni, yaptığın sorgulamada fatura borcunun olmadığını, hattının mümkün olan en kısa zamanda açılmasını talep ettiğini ve bunun için şikayet kaydı bırakmanı öneririm; bir sonuç çıkmazsa en yakın Türk Telekom il veya ilçe şubesine gitmeni önerebilirim. Kolay gelsin.
Bunları yaptım zaten. Bana uzun süredir ödemediğimiz için dondurulduğunu ve ne zaman açılacağını bilmediklerini söylediler.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Bunları yaptım zaten. Bana uzun süredir ödemediğimiz için dondurulduğunu ve ne zaman açılacağını bilmediklerini söylediler.
Dediğim gibi, imkanın varsa en yakın Türk Telekom il veya ilçe şubesine gidebilirsin, daha detaylı bilgi verebilirler.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
24 veya 48 saat içerisinde aktif olması lazım normal şartlar altından

Paul Doany (@PaulDoany) | Twitter Turk telekomun ceosuna mesaj atın durumu anlatın iletişim bilgilerinizi bırakın sorun çözülür büyük olasıklan.