Fatmagül'ün suçu ne oyunu

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Bir internet sitesinde yer alan ''Fatmagül'ün Suçu Ne?'' dizisinin bilgisayar oyunu, yaklaşık 300 bin kişi tarafından oynandı, bir sosyal paylaşım sitesinde de bin 400 kez paylaşıldı.

581272_detay.jpg

Oyun sitesinin sorumlusu Semih Kırgel, son günlerde en çok ''Fatmagül'ün Suçu Ne?'' adlı dizinin beğenilerek izlendiğini bildirdi. Dizinin gündemde oldukça yer almasından dolayı oyuncu Beren Saat'in önceden yapılmış olan giydirme oyununu birçok haber sitesinin 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinin oyunuymuş gibi lanse ettiğini belirten Kırgel, ''Oyunseverlerin bu diziyle ilgili yoğun bir oyun isteği vardı. Tabii ki bu isteklere daha fazla kayıtsız kalmadık. Bu nedenle dizi ile uyumlu bir oyun hazırladık. Buoyun ile dizi arasındaki tek fark, ismi değişikliği. Biz oyunun ismini 'Koş Fatmagül Koş' olarak değiştirdik'' dedi.

"OYUNU YAKlAŞIK 300 BİN KİŞİ OYNADI"

Hazırladıkları oyuna gösterilen ilgiden dolayı çok memnun olduklarını vurgulayan Kırgel, ''Aksiyon-macera oyunları arasında yer alan oyun, yaklaşık 300 bin kişi tarafından oynandı ve bir sosyal paylaşım sitesinde bin 400 kez paylaşıldı. Çok az kişi söz konusu oyunun içeriğini bilmediklerinden olumsuz eleştirilerde bulundu. Ancak bu kişiler de oyunu oynadıktan sonra fikirlerini değiştirdi ve olumlu tepkilerini dile getirdi. Oyunun mantalitesini her yaşa hitap edecek şekilde ayarlamamız gerekiyordu. Zira kimsenin eleştiremeyeceği ve eğlenceli bir oyun ortaya çıktı. Diziye ilgi ve sitemize gönderilen e-postalar devam ettikçe diziyle ilgili yeni bir oyun daha yapabiliriz. Şu anda hazırlamış olduğumuz oyun, 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinin resmi oyunu değildir. Ayrıca Ay Yapım ile bir bağlantısı yoktur. Oyun konusu bakımından dizi ile bire bir uyumludur. Buna ek olarak 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizinin başrol oyuncularından olan ve 'Fatmagül' karakterleriyle ekranlara gelen Beren Saat ile özdeşleşen eski rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ'a da bu oyunda yer verdik" diye konuştu.

Oyunun 5 seviyeden oluştuğunu, oyuncunun Fatmagül karakterine bürünerek kendisini kovalayanlardan kurtulmak için koştuğunu ve Behlül resimlerini toplamaya çalıştığını vurgulayan Kırgel, her yeni seviyede Fatmagül'ü kovalayan karakterlerin daha da hızlı koşmaya başladığını, bu nedenle oyunun seviye arttıkça zorlaştığını sözlerine ekledi.

İHA

[FLASH]http://www.1oyunlar1.net/files/file/1oyunlar1.net%20kosfatmagulkos2.swf[/FLASH]

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Oynadım, pek güzel değilmiş. :)

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
:D İyice suyunu çıkardılar desenize...

regena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
iyide bizim fatma gül olmamız biraz ters olmuş yani:thumbdown:

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
ben fatmagül olmak istemiyorum, kaçamadım bir türlü, adamlar çok istekli. bu kadın zır zır ağlıyor zaten, tepemi attırdı :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Müzik de bir alemmiş. :D

sunoyun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler AliA;
Söz konusu oyunu yayınlayan sunoyun editörüyüm ben. Vermiş olduğunuz haber kaynağındaki başlığa uygun bir şekilde ya da sitemizi zora sokmayacak bir şekilde farklı bir başlık ile değiştirmenizi rica ediyorum. Haber kaynağı olarak gösterdiğiniz sitede de burdaki kullandığınız başlık yok. İyi çalışmalar.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
İyi günler AliA;
Söz konusu oyunu yayınlayan sunoyun editörüyüm ben. Vermiş olduğunuz haber kaynağındaki başlığa uygun bir şekilde ya da sitemizi zora sokmayacak bir şekilde farklı bir başlık ile değiştirmenizi rica ediyorum. Haber kaynağı olarak gösterdiğiniz sitede de burdaki kullandığınız başlık yok. İyi çalışmalar.

İlginize teşekkürler. Başlık sitenizi zora sokmayacağını umduğumuz şekilde değiştirildi.

Hayırlı akşamlar

sunoyun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim @by efsane;
Makele verdiğimiz haber ajansından alınan bu haber bir çok haber kanalında, sitesinde ilgi uyandırmak adına çarpık başlıklarla sunuldu. Okuma alışkanlığı olmayan bir millet olduğumuzdan bir çok vatandaşımızda yanlış anladı ve önyargılı olarak yorumlarda bulundu. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Sunoyun Yönetimi

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim @by efsane;
Makele verdiğimiz haber ajansından alınan bu haber bir çok haber kanalında, sitesinde ilgi uyandırmak adına çarpık başlıklarla sunuldu. Okuma alışkanlığı olmayan bir millet olduğumuzdan bir çok vatandaşımızda yanlış anladı ve önyargılı olarak yorumlarda bulundu. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Sunoyun Yönetimi

İşinize duyduğunuz saygıdan ötürü ben teşekkür ederim.

Size de başarılar.

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
ulennn heriflerin heççç acıması yokkkk :devil2: