Fatih Terim, hangi 8 oyuncuyu kadrodan çıkarmalı?

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
EURO 2016'ya hazırlık çalışmaları kapsamında İngiltere ve Karadağ ile hazırlık maçlarına çıkan A Milli Takım'da 31 kişilik kadro 23'e inecek.

fatih-terim_3919.jpg

Fatih Terim 1 Haziran'a kadar 20 futbolcu, 3 kaleciden oluşacak turnuva kadrosuna karar verecek ve 5 Haziran'daki Slovenya özel maçına 23 kişilik turnuva kadrosunu götürecek.

31 Kişilik Kadro:

KALECİLER: Volkan Babacan, Onur Kıvrak, Ali Şaşal Vural, Harun Tekin

DEFANS: Gökhan Gönül, Şener Özbayraktar, Caner Erkin, İsmail Köybaşı, Serdar Aziz, Semih Kaya, Çağlar Söyüncü, Ahmet Çalık, Hakan Balta

ORTA SAHA: Mehmet Topal, Selçuk İnan, Ozan Tufan ,Oğuzhan Özyakup, Hakan Çalhanoğlu, Nuri Şahin, Mahmut Tekdemir, Arda Turan, Olcay Şahan, Alper Potuk , Volkan Şen, Yasin Öztekin, Emre Mor, Gökhan Töre,

FORVET: Burak Yılmaz, Cenk Tosun, Yunus Mallı ,Mevlüt Erdinç

:: Sizce hangi oyuncular EURO 2016 kadromuzda yer almamalı?

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
518
  1. Mahmut Tekdemir
  2. Alper Potuk
  3. Harun tekin
  4. Yunus Mallı
  5. Çağlar Söyüncü
  6. Ahmet Çalık
Bana göre bunlara gerek yok gibi geliyor.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Kale: Ali Şaşal Vural,

Defans: Ahmet Çalık, Serdar Aziz (Sakat), Çağlar Söyüncü

Orta Saha: Mahmut, ?, Yasin,

Forvet: Mevlüt

Düne kadar sorulsa Emre Mor da bu listeye dahil edilebilirdi. Büyük ihtimal Euro 2016'da yer alır.

Fatih Terim; Gökhan Töre ve Olcay Şahan'ı da çıkarabilir. Töre'yi cezası nedeniyle çıkarması normal karşılanabilir ama Olcay'ı inşallah çıkarmaz. Beşiktaş'ın son maçlarında yükselişe geçmişti.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
518
Fatih Terim; Gökhan Töre ve Olcay Şahan'ı da çıkarabilir. Töre'yi cezası nedeniyle çıkarması normal karşılanabilir ama Olcay'ı inşallah çıkarmaz. Beşiktaş'ın son maçlarında yükselişe geçmişti.

Ben forvet mevkinde Fatih Terim'den Yunus Mallı yerine Galatasaray'lı genç Sinan'ın seçilmesini isterdim. En azından hazırlık maçlarında şans verilebilirdi. Yani koskoca Türkiye milli takımı yine Burak'a güvenmek zorunda aklım almıyor. Olcay konusunda katılıyorum. Emre Mor olayında da o çocuğun adını cidden kimse bilmliyordu. Adam girdi 2-3 çalım attı, sprinti bi koydu eyvah dedim. Şimdi 4 büyükler bu çocuk için kapışacak. Daha 18 yaşında olması cabası zaten. O çocuk 22 yaşında Avrupa'da büyük takımlarda top oynayabilir böyle giderse...

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Sinan Gümüş'ün kadroda olmasını isterdim. Duruma göre ister sağa koy ister forvete.

Galatasaray'da da oynadığı için Terim kesin çağırır dedim ama yanıldım. Sanırım sakatlıktan yeni çıktığı için düşünmedi. :)

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
518
Terim o konularda ters köşe yapmaya bayılıyor zaten. Ben yine de söylüyorum gruplardan çıkma ihtimalimiz yok ama gene heyecanla Emre Mor'u izlemek istiyorum. Umarım İspanya maçında onu oynatır. Bu çocuk İspanya maçında tecrübe kazanmayacak ta nerede kazanacak ? Zaten gol bile atacağımızı düşünmüyorum İspanya'ya karşı o yüzden genç 1-2 isimi oynatabilir.