'Fatih Terim haberi' gazeteciyi işinden etti

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Vatan Gazetesi'nde çalışan Öncel Öziçer, Fatih Terim'le ilgili yaptığı haberin ardından işinden oldu.

ed879c42-32cd-4654-b9ae-62664de0149d.jpg

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’in, Alaçatı’da mahallelinin sevip baktığı köpeklerden rahatsız olduğu ile ilgili haberi yapan gazeteci işinden oldu.

Alaçatı’da lüks bir villa satın alan Fatih Terim’in “havlıyorlar” diye sokak köpeklerini şikayet ettiği ve otoyola atılması için girişimlere başladığı iddia edilmişti.

Vatan Gazetesi’nden Öncel Öziçer’in haberine göre Terim, ‘Koku geliyor, mikrop yayar bunlar diyerek aşılı köpeklerin otoyola atılmasını istemişti.

Bu haberin ardından Twitter’daki hesabından açıklama yapan Öncel Öziçer, “Ay ben yine kovuldum! Valla her kovulma sebebim gibi bu da benim için gurur verici… Dik durduğum, yalamadığım, yav… olmadığım için…” ifadelerini kullandı. Öziçer, kendisinin kovulmasına Fatih Terim’in sebep olduğu yönündeki yorumları doğruladı. Gazeteciye birçok meslektaşı ve takipçisi de sosyal medya hesabı üzerinden gönderdikleri mesajlarla destek verdi.

İşte o mesajlardan bazıları:

Hakan Çoşkun: "eçmiş olsun değerli meslektaşım ... Keşke bütün gazeteciler sen gibi dik durabilsede, gazetecilik ne demekmiş herkes görse !!!"

Yanlızlıkkutsaldır: "Geçmiş olsun! Çabuk iş bul da OKUYALIM yine seni! Özledik vesselam!.."

R Semm: "Böyle kovulmalar insanı güçlendirir, seninleyiz!"

Galatasaray: "Geçmiş olsun! Malesef Türkiye'nin özeti bu mesleğinizi yapmak için bile birilerinin adamı olmanız gerekiyor"

Kaynak

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bir de imparator derler bu adama

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Galatasaray: "Geçmiş olsun! Malesef Türkiye'nin özeti bu mesleğinizi yapmak için bile birilerinin adamı olmanız gerekiyor"

Galatasarayın resmi açıklaması mı?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Haberi yapan sitelerin %90'i magazin siteleri. Saglam kaynagi olan bir yer yok mu?

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
1 adam yazı yazmış, 4-5 sitede copy paste yapmış. Adam gibi kaynak yok.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
https://twitter.com/oncelozicer

Twitter hesabu,ındaki mesajları okuyabilirsiniz.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
haber gerçek terim iş başında.okuduğumda daha da gıcık oldum bu adama.