Fatih Tekke'nin F.Bahçe'ye imzası artık an meselesi

Bu konuyu okuyanlar

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
6C663DDF115DAF4D89CEE253b.jpg

Fenerbahçe, ilk kez tüm Türkiye'ye yine Fotomaç'ın duyurduğu Fatih Tekke transferinde mutlu sona çok yaklaştı. Sarı-lacivertliler, ünlü golcü için Zenit kulübü ile anlaştılar. Türkiye'ye dönmek isteyen Fatih Tekke de Fenerbahçe'nin teklifine "Evet" dedi. İmza artık an meselesi.

Kaynak

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
kezman a yol gözüküyor gibi bi his var içimde ya da artık cift forvete döncezzz

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
RuNaL dedi ki:
kezman a yol gözüküyor gibi bi his var içimde ya da artık cift forvete döncezzz
öncelikle çok iyi bir transver onu belirtiyim. şimdi kezman Fenerden gitmek istemiyor çünkü çok iyi bir para alıyor. onu geçelim ;) çift forvete dönersek ilk 11 den kimi kesecek Alex i mi ;D

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Fatih Tekke gelirse Kezman yedek kalmak istemeyeceğine göre çift forvete dönebilir , en azından içerideki maçlarda , bu durumda orta sahadan Deniz kulübeye çekilebilir , Appiah geldiğinde ise Deivid'in yerine sağ açıkta oynatılabilir.

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
bence bizim oynamamaız gerek taktik şu gecen sene milan'ın şampiyonlar liginde oynadıgı gibi

4-3-1-2

yani

Önder, Lugano, r.carlos, Edu,
Aurelipo, Appiah, Selcuk(ya da Deniz Haric Biri)
Alex
Kezman Fatih

Ne dersiniz?

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
orta sahada güzelde zaten geçen sene orta sahada 3 lü koşan kişilerle oynuyorduk. ama ortalığı süpüren bir tuncayımız vardı ozaman. kezman ben tek sırtı dönük oynaymıyor ve bundan dert yanıyor . fatih ilerde tek olacak ve sırtı dönük oynasa (ki çokta güzel oynuyor ;) ) kezmanın onun arkasında olması gerek alexin şuan oynadığı gibi, alexi kesemiyecegimize göre en iisi söyle bir sey olur

4 - 3 - 2 - 1
önder,lugano,edu,carlos
mehmet,selçuk, appiah
alex,kezman
fatih

olurmu ne dersiniz?

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
tek forvet oynayacaksak dediğin dogru ama cift forvet oynayacaksak benim dediğim gibi oynamalıyız ama o defansın önündeki üclü blog bozulmamalı ve bu sistemde bbeklere biraz fazla iş düşüyor....:)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
biz bu Alex i ne yapacaz yaw :S nereye koysan olmuyo :S koşmuyor adam dünkü maçta deli etti beni yaw

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
emubaltaci dedi ki:
biz bu Alex i ne yapacaz yaw :S nereye koysan olmuyo :S koşmuyor adam dünkü maçta deli etti beni yaw

koşmasına pek gerek yok attı golü gene :)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ohooo siz fatihi almışsınız da hesap yapıyorsunuz o_O
Fatihin her takıma giderim ama fenere gitmem şeklinde sözleri olduğunu biliyorum.Zenite gitmeden önce de böyle dedikodular çıkartmışlardı.Ne oldu, hiç...
Eğer buna rağmen giderse birçok insanın gözünde çok şey kaybeder, en başta "Fatih Sultan Tekke" olamaz B)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
RuNaL dedi ki:
emubaltaci dedi ki:

koşmasına pek gerek yok attı golü gene :)
nasıl koşmasına gerek yok ikinci yarı onun yüzünden düştük oyundan o koşmuyor takım koşuyor, çok yoruldular sonra. herkez çok istekliydi yerden yere attılar kendilerini ama Alex attığı golle geceyi kurtardı bence.. sahada yoktu bence

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
elektr10 dedi ki:
Ohooo siz fatihi almışsınız da hesap yapıyorsunuz o_O
Fatihin her takıma giderim ama fenere gitmem şeklinde sözleri olduğunu biliyorum.Zenite gitmeden önce de böyle dedikodular çıkartmışlardı.Ne oldu, hiç...
Eğer buna rağmen giderse birçok insanın gözünde çok şey kaybeder, en başta "Fatih Sultan Tekke" olamaz B)

Profesyonel bir futbolcunun şu takıma asla gitmem gibi sözler söylemesi bence çok yanlış bir tutum , gün gelir mecbur kalabilirsin , neticede ekmeğini bu meslekten kazanıyorsun.

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Semih , nöbetçi golcü zaten :)

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
semih kezmandan tekli forvette daha basarılı bence kezbanla daha başarılı olurlar :p

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Bencede hayırlı olsun , önümüzdeki hafta içinde imzaya gelecektir.

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Semih,18 yaş altı oynadığı bütün turnuvalarda hep hocalarının göz bebeği olmuş.Bunu kriterler değil,hocaları söylüyor.

Fenerbahçe'nin zaten bir Fatih Tekkesi var.Tamam onun kadar on numara oynamasa da o özelliklere sahip. ;)

Semih 70. dakkadan sonra oyuna girerse bir şeyler yapabilir,bunu hepimiz biliyoruz.Ancak aynı şeyleri Fatih Tekke için söyleyemeyiz.Ve bence Fatih Tekkeyi,Semih gibi yedek kulübesinde de oturtamazsınız.

Bir Galatasaraylı olarak benim Fenerbahçe'den dileğim bir an önce Semih'in değerini bilmesidir !!! B)