Fatih Portakal bugün son kez FOX Ana Haber'e çıkacak

Bu konuyu okuyanlar

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Fatih Portakal : Demokrasinin sözcüsü olduğumuz FOX Ana Haberi sunduğum son programa hoşgeldiniz. Merak ediyorsunuz neden istifa ettiğimi ve bende bugün bunun nedenini söyleyeceğim.
Evet istifa ediyorum çünkü canım sıkıldı.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Ben onu da izlemiyorum. Haberci dediğin tarafsız olur. FOX bildiğin satılmış... A Haber en azından o kadar değil
Al birini vur ötekine iki kanalda taraf oldukları fikirleri savunuyorlar ve kimse savunduğu fikirden dolayı satılmış olmaz. Tarafsız haberci bulmak samanlıkta iğne aramaktan farksız.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
İyi akşamlar, ben Fatih Portakal. Türkiye'nin en etkili ana haber bültenine hoş geldiniz sevgili izleyenler. Tarih, 7 Eylül 2020; günlerden pazartesi. Tabela: #gülegüle

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
ilginç bir bakış açısı...
1599464105901.png

1599464120446.png

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
A haber hukumetin la sahibi kurlusa bak istersen?

Üsluba dikkat etmeni tavsiye ederim.Seninle tartışma gibi bir amacım da yok. Yaptığım yorumu da iyice okumadın galiba. Diyorum ki "Al birini vur ötekine iki kanalda taraf oldukları fikirleri savunuyorlar ve kimse savunduğu fikirden dolayı satılmış olmaz. Tarafsız haberci bulmak samanlıkta iğne aramaktan farksız." Bu cümlede kanal sahibinden bahsetmiyorum.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bir devrin kapanışı olacak... Bakalım Fox Haber reyting başarısını devam ettirebilecek mi?

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
FOX TV

Bildiğiniz üzere Fox Ana Haberi yıllardır sunan anchormanimiz Fatih Portakal kişisel sebeplerden dolayı görevinden istifa etmiştir. Bundan sonra yerini asla dolduramasakta bir başka başarılı haber sunucumuz olan İsmail Küçükkaya ile devam edeceğiz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Reaksiyon puanı
8,012
Tarafsız medya olsa izlerim de çoğu kanal taraf tutuyor. A kanalı birisini övüyor B kanalı birisini. Tarafsız şekilde bilgi almak çok zor maalesef çoğu kanal yorumunu anlatıyor.

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
CHP zihniyeti değil insanların diğer haber bültenlerine göre daha çok güvenini sağlıyor FOX. Araştırmalarda da bu sonuç çıkmıştı.
Milletce bardağın hep boş tarafına bakamyı çok seviyoruz da ondan. Patatese 1 TL zam geldi diye haberlerde insanlar aç zor durumda diye haber yapan bir adamın nesine güveniyorlar. Sen neyine güveniyorsun bu adamın. Haberci dediğin taraf tutmaz. NTV KANAL D gibi

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Tarafsız medya olsa izlerim de çoğu kanal taraf tutuyor. A kanalı birisini övüyor B kanalı birisini. Tarafsız şekilde bilgi almak çok zor maalesef çoğu kanal yorumunu anlatıyor.

Bu noktada ise her iki haber kanalınıda izleyip kendi tarafsız bilgini oluşturmak kendimize kalıyor. Ben her türlü bilgi ve haberi mutlaka okurum. Sözcü,Cumhuriyet,Posta,Hürriyet haber kanallarında Fox,Show,A haber vb. Bakarım aynı durumu nasıl anlatıyorlar diye. Kendi muhakememden geçirip tarafsız şekilde anlamaya çalışırım. Ben yeri geldi mi Tayyipi eleştirip yeri geldi mi iyi yaptığı bir şey varsa takdir etmeyeceksem o zaman ben sığ görüşlü,ön yargılı,tek taraflı,karşı düşünceyi düşman ilan eden bir insandan farkım kalmaz. Aynısı diğer parti liderleri için de geçerli.

Reaksiyon puanı
8,012
Bu noktada ise her iki haber kanalınıda izleyip kendi tarafsız bilgini oluşturmak kendimize kalıyor. Ben her türlü bilgi ve haberi mutlaka okurum. Sözcü,Cumhuriyet,Posta,Hürriyet haber kanallarında Fox,Show,A haber vb. Bakarım aynı durumu nasıl anlatıyorlar diye. Kendi muhakememden geçirip tarafsız şekilde anlamaya çalışırım. Ben yeri geldi mi Tayyipi eleştirip yeri geldi mi iyi yaptığı bir şey varsa takdir etmeyeceksem o zaman ben sığ görüşlü,ön yargılı,tek taraflı,karşı düşünceyi düşman ilan eden bir insandan farkım kalmaz.
Maalesef onu yapmak çok zor yapabiliyorsanız tebrikler. A Habere bakınca çok iyiyiz , Fox'a bakınca ülke sefaletten , açlıktan geçilmiyor. Ülkeyi kötülemek tarafsız demek değildir. Ne zaman Fox açsam hep ülkeyi eleştiriyorlar. Haklı eleştirileri de var katıldıklarım da oluyor ama yapılan her icraati eleştirmek bana uygun gelmiyor.