Haber Fatih Portakal 20 günde 200 bin abone kazandı!

OzkanK.

Dekan
Fatih Portakal'ın Youtube kanalını takip ediyorum. Ve bana çok dayanamıyacak gibi geliyor. İlk videoları doğa yeşillik sevgili hayatı anlama üstüne iken :) Şimdi gene siyasete kaymaya başladı fiyatlar zamlar ekonomi pazar alışveriş hukuk vb öyle şeyler çekiyor ve önümüzde ki yıl bir TV kanalı ile tekrar anlayacak gibi me geliyor.
Yada en olmadı Cüneyt Özdemi gibi 1-2 günde bir Youtube kanalından siyaseti yorumlamaya başlayacaktır...

Death Mark

Guru
Emektar
Siyasete bulaşmadığı taktirde başı derde girmez.
Meslek kariyeri sayesinde 200 bin abone sayısı bence normal. Günümüzün popüler şarkıcıları nasıl 1 ayda 500'ü buluyorsa o da olabilir.

Yasiin

Profesör
Fatih Portakal'ın Youtube kanalını takip ediyorum. Ve bana çok dayanamıyacak gibi geliyor. İlk videoları doğa yeşillik sevgili hayatı anlama üstüne iken :) Şimdi gene siyasete kaymaya başladı fiyatlar zamlar ekonomi pazar alışveriş hukuk vb öyle şeyler çekiyor ve önümüzde ki yıl bir TV kanalı ile tekrar anlayacak gibi me geliyor.
Yada en olmadı Cüneyt Özdemi gibi 1-2 günde bir Youtube kanalından siyaseti yorumlamaya başlayacaktır...
Bence de bir iki sene sonra tekrar bir tv kanalı ile anlaşmaya varabilir. Ben sunduğu haberleri beğeniyordum, kimseden korkmadan çekinmeden bam bam söylüyordu herşeyi.

kilicbaligi

Dekan
Emektar
Hocam işte 20 gün önce Youtube'a başlamış ve 200.000 abone sayısına ulaşmış.
Fatih Portakal bir videosunda: "YouTube kanalımı üç yıl önce kurmuştum ben ... Kısa zamanda, yirmi günde, iki yüz bin kişiyi geçtik abone olarak." diyor. Ancak kanal halkında kısmında ise YouTube'a 30 Eki 2011 tarihinde katıldığı görülüyor.

Forum üzerinde açılan konuda ise;
Konu başlığı: Fatih Portakal 20 günde 200 bin abone kazandı!
olarak yazılmış.
İçerik kısmında ise: Fatih Portakal, hızlı bir giriş yaptığı YouTube kanalında ilk 20 günde 200 bin abone sayısını geçmeyi başardı.
yazıyor.

"20 günde 200 bin abone kazanmak" başka bir şey, "ilk 20 günde 200 bin abone sayısını geçmek" başka bir şey.
Birbiriyle uyuşmayan, tutarsız ifadeler mevcut.