Fatih Altaylı'ya ''maaşımın 400 bin TL olduğunu ispatla ekranları bırakacağım'' diyen Ersin Düzen 412 bin TL maaş alıyormuş!!

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
TRT Spor 27 bin 500 TL kazanıyor demiş ama bunun aylık mı yoksa program başına mı olduğunu belirtmemiş. Program başına kazanıyordur bence aksi taktirde Aylık diye belirtirlerdi diye düşünüyorum.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Comar savunmaya gecmis, sanirsin katki payindan pay aliyor, ersin duzene program yapmasi icin aylik 412 bin lira para veriliyor, bu rakamdan ersin duzene dusen pay aylik yaklasik 140 bin lira
Üslubun çok yanlış tartışmaya değmezsin

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Mesajım neden silindi ki hakaret falan etmemişim. Siyasi bişey varsa yapacak bişey yok. HAberin kaynağı milletvekili zaten. Algı haberi olduğu apacık ortada.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
2013 yılında bir ünlünün banka hesap hareketlerine erişimim olmuştu ki haftalık 14000 lira gibi bir rakam yatıyordu. Başrol değildi, gerisini hayal etmek insanı hayattan soğutuyor.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
TRT Spor 27 bin 500 TL kazanıyor demiş ama bunun aylık mı yoksa program başına mı olduğunu belirtmemiş. Program başına kazanıyordur bence aksi taktirde Aylık diye belirtirlerdi diye düşünüyorum.
Yıllardır Ersin Düzen'in maaşı sürekli gündeme geliyor. O yüzden kesin bir sonuçla bitmez bu tartışma bence.

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
2013 yılında bir ünlünün banka hesap hareketlerine erişimim olmuştu ki haftalık 14000 lira gibi bir rakam yatıyordu. Başrol değildi, gerisini hayal etmek insanı hayattan soğutuyor.
Bir unlunun ozel bir kanaldan ne kadar aldigi onu ilgilendirir ama bizim vergilerimizle fonlanan, aldigimiz tum elektronik esyalardan , odedigimiz faturalardan katki payi kesilen bir devlet kurumundaki insanlarin aldiklari astronomik maaslar elbette ki ilgilendirir, bizim cebimizden cikiyor,

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Yazan Program başına ücret ancak Stadyum programına çıkan tüm yorumcuların aldığını içeriyor mu ikilemde kaldım . Çünkü, Programda Tümer Metin - Tuncay Şanlı gibi çok ünlü eski futbolcular yorum yapıyorlar.Yeri geliyor Ayhan Akman da dahil oluyor programlara . Böyle bir durumda hepsinin total program başı maaşı bence daha fazla olurdu. Sanki sadece Ersin Düzenin maaşı gibi geliyor bana .

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Yazan Program başına ücret ancak Stadyum programına çıkan tüm yorumcuların aldığını içeriyor mu ikilemde kaldım . Çünkü, Programda Tümer Metin - Tuncay Şanlı gibi çok ünlü eski futbolcular yorum yapıyorlar.Yeri geliyor Ayhan Akman da dahil oluyor programlara . Böyle bir durumda hepsinin total program başı maaşı bence daha fazla olurdu. Sanki sadece Ersin Düzenin maaşı gibi geliyor bana .
Bence bu soruların cevabını asla tam olarak öğrenemeyeceğiz...

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Bence bu soruların cevabını asla tam olarak öğrenemeyeceğiz...
Katılıyorum sanırım insanların canını sıkan nokta bunu TRT ekranlarında kazanıyor olma ihtimali. X bir özel medya grup kanalında kazansaydı (ki kimler neler kazanıyordur) haber yapılmazdı ve konuşulmazdı.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
9-) Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Comar savunmaya gecmis, sanirsin katki payindan pay aliyor

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
9-) Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Comar savunmaya gecmis, sanirsin katki payindan pay aliyor
Uyarısını aldı zaten, tekrar hatırlatmanıza gerek yok diye düşünüyorum.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Katılıyorum sanırım insanların canını sıkan nokta bunu TRT ekranlarında kazanıyor olma ihtimali. X bir özel medya grup kanalında kazansaydı (ki kimler neler kazanıyordur) haber yapılmazdı ve konuşulmazdı.
Çünkü X bir özel kanal için bizden vergi alınmıyor. Bu yüzden de çok olay olmazdı.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Açıkçası o belgeye bakarak nerden 412 bin TL olduğunu çıkarmışlar maaşın ben anlayamadım ?

Hadi aylık 35 bin TL desek ayda 5 kere çıksa gene 175 bin TL yapyor. Ayrıca adamın konuşmasını izlediğimde duygu bana geçti. TRT'den ne 400 bin TL alması arkadaşım 10 da 1 ini almıyorum demişti. Bu da 35 bin TL rakamını doğrular nitelikte. Eğer aldığımı kanıtlarsanız bir daha TV de göremezsin diye büyük konuştu annesinin babasının adını geçirdi flan...

Bana ALGI haber gibi geldi ? Ayrıca ben TRT 'den ne kadar aldığı ile ilgilenmiyorum benim için sorun olan hem TRT için yorumculuk hemde TFF adına danışman olarak çalışması. Hem nalına hem mığına olmaz tarafını seçmesi gerekirdi.

Bir tarafa Ali Mahir Başar'ı koyuyorum diğer tarafa bu video'yu bu video daha doğru geliyor bana. Vekile güvenemedim :D 10 şey söylüyorlar 9'u yalan 1 ide şüpheli olunca...

Son düzenleme:

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Program başına 27.500 TL haftada 3 gün oluyor bu program aylığını bu şekilde bulabilirsin.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Özel kanaldaki sunucunun aldığı para bizi ilgilendirmez sözü palavradır. Tecavüz olayında bile tecavüzcüye göre tavır alan bir zihniyetin kendinden olan gazeteci 1 milyon aldığında "ne var ki canım özel kanal" derken benzer durumda ama karşıt görüşlü olan bir gazeteci 100 bin aldığında "akp yandaşı bilmemne tvde/gazetede çalışan Erdoğan yalakası faianca gazetecinin maaşının 100 bin olduğu ortaya çıktı" diyerek salya sümük saldırmaması olası değildir.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Fatih Altaylı bugün köşe yazısında yazmış. Okunmuş hali burda bana çuvallamış gibi geldi. Konuyu sonuna doğru çarpıtıyor.
Kaynak İSMİNİ VERMEK İSTEMYEN TRT ÇALIŞANI diyor :D Çok güvenilir bir kaynak. Fatih Altaylıyı arıyor ve bu adam 400 bin TL alıyor diyor ama devamında ne hikmetse bunun içinde yok kameralar montaj reklam diğer konular vb ücretleride var şeklinde bir sürü şey sayıyor İSMİNİ VERMEK İSTEMYEN KİŞİ üstüne Ersin Düzen'in cebine 140 bin TL flan geçerdi ayda 5 program yapardı daha fazlada yapsa aynı parayı alırdı flan diyor... Tam FETO kumpası gibi geldi bana. Orada bahsi geçen 415 bin TL programın komple gideri herşey dahil. )

Reaksiyon puanı
3,027
Ben televizyon izlemiyorum ki neden TRT payı ödüyorum? PlayStation'a bile TRT payı dahilmiş. Kimsenin aldığı maaşla alıp veremediğim yok ama TRT payı diye bir verginin olmaması gerekiyor. Olacaksa da televizyon ve radyo gibi araçlar için olsun.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Ben televizyon izlemiyorum ki neden TRT payı ödüyorum? PlayStation'a bile TRT payı dahilmiş. Kimsenin aldığı maaşla alıp veremediğim yok ama TRT payı diye bir verginin olmaması gerekiyor. Olacaksa da televizyon ve radyo gibi araçlar için olsun.

Konumuzla pek alakası yokta 2023'te hükümet değişise TRT'yi satacaz diyorlardı satarsalar bir daha TRT payı ödemezsiniz... Ben satacaklarını pek sanmıyorum ama neyse.