Haber Fatih Altaylı'ya ''maaşımın 400 bin TL olduğunu ispatla ekranları bırakacağım'' diyen Ersin Düzen 412 bin TL maaş alıyormuş!!

Usain

Moderatör
Yönetici
Moderatör
@Hakkı Alkan ağabeyime buradan sesleniyorum.. Diyeceğim de sonrasını kestiremiyorum. :)
 

Usui Takumi

Profesör
Muhalefetin klasik yalanlarından biridir: Toplam masrafı tek kişiye ödenen ücret olarak lanse etmek. Orada Stadyum yazıyor, Ersin Düzen yazmıyor. Listeden Stadyumu silin Shiftdelete.net i koyun ve deyinki Hakkı Alkan'ın maaşı 412bin lira. Saçmalık bu, olur mu öyle şey dersiniz. Bu da aynısı işte.
 

Usui Takumi

Profesör
Bu Fatih'in hakkından rahmetli Hasan Karakaya geliyordu. O olmayınca meydan buna kaldı. Sallıyor sallayabildiğine. Ersin düzen kibar cevap vermiş, Hasan Karakaya olsaydı bugün konuşmak gelmiyor içimden diye başlayıp kola şişesinden devam edip gazete kağıdından çıkardı.
 

yolcu35

Profesör
Oyuncular da bölüm başı 50-100 bin lira alıyor bu da aylık 250 ile 400 bin TL eder. Bir spikerin bölüm başı 34 bin alması bana çok gelmedi. Sanırım haftada 2 program yapıyor??
 

yolcu35

Profesör
Hocam orda yazan programın ücreti Ersin Düzenin maaşı değil. Bunun kameramanı var, rejisi var, osu var busu var, varoğlu var.
Ekip olarak 10 kişi çalışsalar 34.000÷10: 3.400 TL para yapar. Sizce sizce 3.400 liraya bu adam çalışır mı? Bir program için kaç kişi gerekiyor o konuda da bilgim yok
 
Üst