Fatih Akıllı tahta yönetici şifresini nasıl bulabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Treajen101

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar okuldaki fatih akıllı tahtada lol oynuyacaz flash belleğe attım açılıyor ama oyuna girerken dll hatası veriyor o sorunu çözmek içinde system32 ye dll'yi atmamız lazım ama yönetici şifresi istiyor o şifreyi nasıl bulabiliriz yardımcı olursanız iyi olur

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Okulda LoL ve benzeri oyunların açılmadığını hatırlatayım.
--- Gönderi Güncellendi ---
Hem okulda neden oyun oynamak istiyorsunuz ki?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Fanteziye bak, umarım şifreyi değiştirmiştir BTR öğretmeniniz.

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Lol internet tabanlı bir oyun değil mi? Meb filtresini nasıl geçmeyi düşünüyorsunuz?

ShiftBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
289
Öğretmenine sorsan yardımcı olurdu aslında :)

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
okul sonu delirmeceler diyorsun:D:D:D
bizim gibi yap keko şarkıları ve roman aç ranga ranga takıl:D:D:D

Treajen101

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Admin ve yöneticileri toplamışım haha :D asıl amacımız okul sonu geliyor her şey bitti dersler boş geçiyor ve oruçlu olacağız bu yüzden lol oynayıp zaman öldüreceğiz net sorununuda kendi mobil netimizden yapıcaz ama sorun dll hatası veriyor onun için system32'ye dll yi atmamız lazım şifre soruyor işte :/

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
biz şuanlık gta san andreas ve nfs most wanted oynuyoruz

Yetmiyormu... Lol u açman imkansız vpn ile belki. Adminastrator şifresini unut 25 30 karakterlik deli bir şifre o. o şifreler oluşturulurken klavyenin üzerine oturuyorlarmış...

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Olabilir de bu işin sonu disipline gitmek de olabilir. :)
Okuldaki akıllı tahtalar ne de olsa oyun oynamak için sınıfta durmuyor. Asıl amaç ders değil mi?
Tabiki öyle, ben de bir BTR öğretmeniyim, bu duruma tamamen karşıyım. Sadece internetin aşılamayacak bir sorun olmadığını söyledim.

Tahtaları kontrol eden yok heralde o okulda, bu kadar oyun oynandığına göre.

Treajen101

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yetmiyormu... Lol u açman imkansız vpn ile belki. Adminastrator şifresini unut 25 30 karakterlik deli bir şifre o. o şifreler oluşturulurken klavyenin üzerine oturuyorlarmış...
Mobil netten yapıyoruz dedim ya :D

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Tabiki öyle, ben de bir BTR öğretmeniyim, bu duruma tamamen karşıyım. Sadece internetin aşılamayacak bir sorun olmadığını söyledim.
Tahtaları kontrol eden yok heralde o okulda, bu kadar oyun oynandığına göre.
Öğrenci olmama rağmen bende karşıyım, o tahtaları zamanında ben de yönettim, hocanın asistanlığını yaptım 4-5 sene önce. Bazı programlar için lazım olmasa DX9 veya VSC++/C# eklentileri lazım olmasa hiç kurmican aslında da... İnternet 4-5 sene önce ultrasurf ile aşmıştık bilmiyorum şu an ne alemde... Bir de tahtaların kilit civatalarını sağlam olduğuna emin olun. Hoca kitledim sansa da biz civatayı söktüğümüz için kilit işe yaramıyordu çekince kilidi dışarı geliyordu.

Klavyenin üzerine oturulduğu yok, o şifreleri bende koydum, max 10 haneyi bulmuştur. Genelde okulla ilgili rakamlar oluyor. Hocalar şifreleri kendileri koyuyor zaten, bozulmasıyla uğraşmamak için ve şifrenin ne olduğu genelde müdürlerin filan haberi bile olmuyor. Şu an okuduğum üniversitede bile şifreler en fazla 10 haneli şekilde kurulu.

sen beni dinle bak süper oluyor:D
bugün 4 florasan patlattık:D:D:D
ben mezun olurken heijan daha yeni çıkmıştı :D sınıfta kopuyodu bizimkiler...

ayriyeten bunu yapmak disiplin suçudur. hocalar bişe demiyorsa eğer hocalarınızın değerini iyi bilin kıyak geçiyorlar size