Fason Tabletlere Ölüm: Asus Memo Pad HD7 İncelemesi

Bu konuyu okuyanlar

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
698
1080 p film ve dizi oynatmada nasıl donma oluyor mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya ben de aldım ama ön kamera 0,3, arka kamera da 2 mp.. Ancak her yerde özelliklerde kendisinin 5 mp, ön kamerasının da 1,2 olduğu belirtiliyor..

adaratc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya ben de aldım ama ön kamera 0,3, arka kamera da 2 mp.. Ancak her yerde özelliklerde kendisinin 5 mp, ön kamerasının da 1,2 olduğu belirtiliyor..

16 GB olan modelinde ön kamera 2 mpx arka 5 mpx o ve sizin aldığınız model arasında 110 tl falan fark var. kamera benim için önemli dğeil diyorsanız sorun yok bence. nasıl tavsiye edermisiniz 8 gb olanı ? performansı nasıl

kirito

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google Play'de ki tüm oyunları açabilir mi? Mesela Modern Combat 4 - Gta: VC - Gta:Sa - Batman vb.

sarı_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bunun bir üst versiyonu olan memo 8 almayı düşünüyorum nasıldır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şu tasarım kısmının altındaki resimde tabletin her iki yanınada cihaz koymuşsun nedir onlar? Htc one a benzettim birini sanki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
otg kablosu bağlantısını desteklemiyor. bu nedenle klavye mouse bağlantısı yapamıyorsunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende bu tableti aldım şu anda moderncombat4 gta vc gangstar vegas hepsini açıyo oynatıyor ama gangstarda kasıyo diğerlerinde kasma yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefon gibi kullanabilirmiyiz 3g bile yok ama abartiklari kadar iyi bir cihaz deil

GOLD_CT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Konu güncel, her türlü sorunuzu cevaplayabilirim.

Samsung Galaxy Tab 3 Lite T110 Mu alıyım Bu Asus Memo Pad HD 7 yi mi ?
Samsungun teması hoşuma gidiyor açıkcası
Asus almayı düşündüm fakat birazda tereddütteyim önceden Hi-level T704 kullandım 4 ayda bozuldu buda hemen bozulurmu acaba ?

okeymax

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Asus daha iyi dayanıklı hız konusun da da seni yarı yolda bırakmaz

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Samsung Galaxy Tab 3 Lite T110 Mu alıyım Bu Asus Memo Pad HD 7 yi mi ?
Samsungun teması hoşuma gidiyor açıkcası
Asus almayı düşündüm fakat birazda tereddütteyim önceden Hi-level T704 kullandım 4 ayda bozuldu buda hemen bozulurmu acaba ?
Tereddüt etmene gerek yok ben 4 ay kadar kullandım 16gb versiyonunu müthiş bi tablet deneyimi yaşadım doğrusu.Tabi sonra akrabanın küçük çocuğu tablete göz koyunca satmak zorunda kaldık onlara :crying: Tabi 200 liraya sattık iyi oldu doğrusu :devil2: Şu aralar 8gb olanı revaçta 300 tlye alabilirsin.Ama ben ilk çıktığı zamanlarda 16gb versiyonunu 400 tlye almıştım.Asla adı bilinmedik tabletlerle kıyaslama Asus kalitesini belli etmiş doğrusu.Şiddetle tavsiye ederim..

GOLD_CT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tereddüt etmene gerek yok ben 4 ay kadar kullandım 16gb versiyonunu müthiş bi tablet deneyimi yaşadım doğrusu.Tabi sonra akrabanın küçük çocuğu tablete göz koyunca satmak zorunda kaldık onlara :crying: Tabi 200 liraya sattık iyi oldu doğrusu :devil2: Şu aralar 8gb olanı revaçta 300 tlye alabilirsin.Ama ben ilk çıktığı zamanlarda 16gb versiyonunu 400 tlye almıştım.Asla adı bilinmedik tabletlerle kıyaslama Asus kalitesini belli etmiş doğrusu.Şiddetle tavsiye ederim..
Tableti aldım zaten çok süper tablet gerçekten 16gb versiyonu olsa daha iyi olurdu ama nasip değilmiş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tableti yeni aldım 8 saat şarj edin dediler ettim şimdi açılmıyorr :huh:

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
Küçük kardeşime oyun amaçlı 8GB modelini almayı düşünüyorum 16GB ile 8GB arasında ne gibi bir farkları var?