Farklı sitedeki üyeliği silme

Bu konuyu okuyanlar

Erdem Alsırt

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Arkadaşlar az önce benim 2013 yıllarında "Donanım Haber" forum sitesinde açtığım konuları gördü Google'dan İsmimi ve Soyismimi aratarak buldu ve arkadaşlığımız bitti sırf geçmiş rezil ergenlik çağımdan kalma gönderilerime inandığı için. Donanım Haber yetkililerine ulaşamıyorum nolur şu Donanım Haber hesabımı ve Bu Donanım Haber hesabımda açtığım tüm konuları, mesajları herşeyi kaldırılmalarını söyleyin artık daha fazla tahammül edemiyorum. Geleceğime her daim risk taşıyor. Hesap şu linkte: Profil : Erdem Alsırt Silsinler artık şu Donanım Haber hesabımıda kurtulayim! "29 Nisan 2012" tarihinde kayıtlı hesabımı silsinler veya o hesabımın bütün konularını, mesajlarını tamamen silsinler. Eğer bu mümkün değilse, Donanım Haber yetkilileri bu Donanım Haber hesabımı tamamen kaldırsınlar lütfen! Hayatıma zarar oluyor. Eğer bu hesabımı kaldırmazlarsa, yasal işlem başlatacağım.

Son düzenleme:

Erdem Alsırt

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Niye adın soyadınla nick alıyorsun ki?
Eskiden illa hesaplarım temiz olsun, resmi gibi görünsün diye bir egom vardı ondan... Takma isim kulanırım artık herhalde ama şu hesabı ve bu Donanım Haber hesabının bütün mesajları ve konuları silinsin lütfen.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Donanım haber ile SDN ayrı forumlar sana yardımcı olacaklarını pek zannetmiyorum. Sen Donanım Haber yetkilileri ile irtibata geçmeye çalış.

Erdem Alsırt

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Donanım haber ile SDN ayrı forumlar sana yardımcı olacaklarını pek zannetmiyorum. Sen Donanım Haber yetkilileri ile irtibata geçmeye çalış.
Bundan 1 sene önce onlara bu hesabı silmelerini tüm mesajları ve konuları da dahil olmak üzere kaldırmalarını rica ettim ama onlar bana "Biz böyle birşeyi yapamayız." dediler işte ben buna sinir oluyorum. Kendileriyle bizzat sizler görüşseniz?

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Selam @Erdem Alsırt,

Yaşadığın sorunu çok iyi anlıyoruz fakat Donanım Haber bu konuyla ilgili herhangi bir işlem yapamıyorsa/yapmıyorsa eğer ne yazık ki Donanım Haber bize bağlı olmadığı için SDN olarak da bizim yapabileceğimiz bir işlem bulunmuyor. Üyelik sözleşmeleri veya kuralları gereğince size bu cevabı vermiş olabilirler. Bizimde buna benzer bir kaç kuralımız bulunuyor, örnek:

Hesap silme işlemi ve konu silme işlemi yapılmamaktadır. Sana önerebileceğim tekrar Donanım Haber'le görüşmendir.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Ergenlik zamanında yazdığın şeylerden dolayı seninle arkadaşlığını bitirecek biri varsa en iyisi olmuştur zaten. :D Donanımhaber'deki hesabına göz ucuyla baktım, doğum tarihin doğruysa aynı yaşta sayılırız. Bende bu foruma 2014'te geldiğimde by_hacker gibi saçma bir nick kullanıyordum ve senin kadar olmasa da absürt konular açıp, mesajlar yazabiliyordum. :D Hiçbirini sildirme ihtiyacı duymadım. İsteyen sosyal medya hesaplarımdan bu hesabımı bulabilir şuan da. Ama bulupta burada yazdıklarımı görüp bana küsecek veya konuşmayacak bir arkadaşım varsa bir daha konuşmayalım zaten derim. Sende bu şekilde düşün.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Donanım Haber'in kurallarına uymuyor ise silmeyebilirler bunları onların bileceği birşey... Donanım Haber bize yani SDN'e bağlı bir kuruluş olmadığı için yapabileceğimiz birşey bulunmuyor. Donanım haber görevlileriyle görüşmeni öneririm...

Erdem Alsırt

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Donanım Haber'in kurallarına uymuyor ise silmeyebilirler bunları onların bileceği birşey... Donanım Haber bize yani SDN'e bağlı bir kuruluş olmadığı için yapabileceğimiz birşey bulunmuyor. Donanım haber görevlileriyle görüşmeni öneririm...
ShiftDelete'de Mesut Çevik bir zamanlar çalışıyor muydu yoksa ben mi karıştırıyorum?

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Zamanınız ve sarf edecek çabanız mevcut ise, girip bütün konuların başlıklarını "Silinsin" ve bütün konu içeriklerini de anlamsız şeyler ile değiştirirseniz, size ait herhangi bir konuyu gördüklerinde sileceklerdir. Takma adınızı da değiştirmeyi unutmayın.

Erdem Alsırt

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Zamanınız ve sarf edecek çabanız mevcut ise, girip bütün konuların başlıklarını "Silinsin" ve bütün konu içeriklerini de anlamsız şeyler ile değiştirirseniz, size ait herhangi bir konuyu gördüklerinde sileceklerdir. Takma adınızı da değiştirmeyi unutmayın.
Eski DH hesabımın şifresini unuttuğum için o hesaba giriş yapamıyorum. Ayrıca o hesabın hangi maili kullandığınıda unuttum. 2012 Yılından kalma bir hesaptı.

gokhangur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Eski DH hesabımın şifresini unuttuğum için o hesaba giriş yapamıyorum. Ayrıca o hesabın hangi maili kullandığınıda unuttum. 2012 Yılından kalma bir hesaptı.

O zaman geçmiş olsun. Ama Allah tan ümit kesilmez. Senin isteğin biraz imkansıza yakın..

Erdem Alsırt

Asistan
Reaksiyon puanı
37
O zaman geçmiş olsun. Ama Allah tan ümit kesilmez. Senin isteğin biraz imkansıza yakın..
Aklıma bir fikir geldi. DH'ye video çekeceğim. Ben gerçek Erdem Alsırt'ım ve bu hesabın şifresini unuttum ve silinmesini talep ediyorum diyeceğim yanımdada kimliğimi göstereceğim ki kendimi onlara doğrulayim ...

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Ben zamanında yanlış takma adla aldığım hesabı, desteğe attığım mesaj ile sildirmiştim. Sizinkini silmeyebilirler ama.

gokhangur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Aklıma bir fikir geldi. DH'ye video çekeceğim. Ben gerçek Erdem Alsırt'ım ve bu hesabın şifresini unuttum ve silinmesini talep ediyorum diyeceğim yanımdada kimliğimi göstereceğim ki kendimi onlara doğrulayim ...

Gayet iyi fikir bence.
Zaten Amerikalılar sever böyle şeyleri.
Umarım bizimkilerde kabul eder...