Farklı internet sağlayıcıları için farklı modemmi?

Bu konuyu okuyanlar

antimatter

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Ttnetten Smile a geçmek istiyorum ama adamlar bana illaki kendi modemlerini kakalamaya çalışıyorlar.
Benim kendi aldığım Zyxel 660HV olmazmış. Mantığı nedir bunun?

antimatter

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Yeniden sorayım; Smile ADSL için onların kendi vereceği modemimi kullanmam gerek illaki?

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Bazı modemler belirli bir hızdan fazlasını desteklemez.Örneğin modeminizin desteklediği en yüksek hız 8mbit ve siz de 50mbit bağlantı istiyorsanız o modemi değiştirmeniz gerekiyor.

antimatter

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
ttnette 8mb kullanıyorum, aynı hızda smilea geçicem. modemde ttnetin değil kendi almış olduğum modem. uyumsuzluk oluyormu yoksa modem kakalama yöntemimi smile için farklı modem vermeye çalışmaları?

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Kısaca eğer fiber internet kullanmayacaksan, elindeki modem bütün internet sağlıyıcılarında geçerli, yani oyuna gelme kendi modeminle devam et.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Evet uydunet zaten ayrı bi platform, ki onun için kablo tv zorunluluğu var, modem değiştirmek de şart. Ancak onun dışında ki bütün iss'lerde bi farklılık yok.

antimatter

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Evet uydunet zaten ayrı bi platform, ki onun için kablo tv zorunluluğu var, modem değiştirmek de şart. Ancak onun dışında ki bütün iss'lerde bi farklılık yok.
Sağol, sayende smile ında ttnet kadar karaktersiz olduğunu öğrenmiş olduk :)