Yardım Fare Gecikmesi Yardım!

Bu konuyu okuyanlar

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Selam arkadaşlar ben dün gece ekran kartımı güncelledim ve anlamadığım bir şekilde fare gecikmesi var gibi hissediyorum. Sadece oyunlarda değil her yerde fare sanki vsync açılmış gibi. Bu neden olmuş olabilir fareyle alakalı bir sorunmu değilse nasıl düzeltebilirim? Sorun aşırı belirgin değil yinede hissediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorunum devam ediyor lütfen yardım edin.

Son düzenleme:

BalistikAdam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Selam arkadaşlar ben dün gece ekran kartımı güncelledim ve anlamadığım bir şekilde fare gecikmesi var gibi hissediyorum. Sadece oyunlarda değil her yerde fare sanki vsync açılmış gibi. Bu neden olmuş olabilir fareyle alakalı bir sorunmu değilse nasıl düzeltebilirim? Sorun aşırı belirgin değil yinede hissediyorum.

Mouse marka model nedir. Başka pcde denedinizmi?

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Mouse marka model nedir. Başka pcde denedinizmi?
başka pcde denemedim hocam. Mousem markası bile yazmayan ucuz mouse ama bu gune kadar sıkıntı çıkarmazdı acaba mouse damı problem yoksa ekran kartı guncellemesindemi?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,549
Mouse'u imkanınız varsa başka bir bilgisayarda deneyin. İsterseniz DDU ile mevcut ekran kartı sürücünüzü kaldırıp bir önceki sürümü deneyebilirsiniz.

Alpaslan Çevikel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24

Ekran kartı güncellemesini yaptıktan sonra böyle bir sorunun ortaya çıkacağını sanmam ve sürücü güncellemesinden olsa desek diğer tüm kullanıcılarda aynı sorun meydana gelir isterseniz şu yöntemleri uygulayın

Arama Çubuğuna fare ayarları yazınız ve açınız daha sonra ekranın sağında bulunan ek fare seçenekleri açılan pencerede işaretçi seçeneklerine giriniz ve daha sonra işaretçinizin hızını seçin bölümünde cetvel gibi bir görsel göreceksiniz altıncı kademeye getirin ve altındaki kutucukta bulunan işareti kaldırıp kaldırmamak size kalmış bazı oyuncular bu ayarı açık oynuyor bazıları kapalı oynuyor

Son düzenleme: