Fare gecikme sorunu sorunu çözene 200tl para ödülü

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Bu ne ya sanki babasının uşağı burdaki insanlar.Cevap vermek bile zorunda değiller bir de laf yiyolar.Beğenmiyorsan o parayı bilgisayarcıya ver yaptır konuşup çeneni yorma! Raporlarsam uçurursanız her şeyi raporlayacağım.Böyle tiplere hiç tahammülüm yok.Az insan ol.Bebe ol ergen ol ama saygılı ol.

EMİRFURKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Sadece oyun da mı oluyor , masaüstün de de mi oluyor ?
Masaüstünde de oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fare ve ekran kartı sürücülerinizi güncellemenizi rica ederiz.

1. Başlangıç düğmesine tıklayıp arama kutusuna "aygıt yöneticisi" yazın ve Aygıt Yöneticisi öğesini seçin.
  2. Donanım kategorileri listesinde, güncelleştirmek istediğiniz cihazı bulun ve ardından cihaz adına çift tıklayın.
  3. Sürücü sekmesine gidin ve sürücüyü kaldırınız. Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız.
  4. Bu adımdan sonra sürücüyü otomatik olarak indirecektir.
Ekran kartı sürücülerinizi güncellemek için güvenli modda bilgisayarınızı açınız. Yaşadığınız takılma sorunu burada oluşmuyorsa sorunun temel sürücülerde olmadığından emin olursunuz.

Windows 10'da bilgisayarınızı güvenli modda başlatma

Ekran kartını kaldırmak için;

Başlat menüsünü seçiniz ve ardından Cihaz Yöneticisi ögesini arayın ve sonuç listesinden seçin.

Grafik kartları için Ekran bağdaştırıcıları kategorisinden grafik kartına sağ tıklayın ve Sürücüyü Kaldır seçeneğini belirleyin.

Ekran kartı üreticinizin web sitesini kontrol edin ve en yeni sürücüleri kurun.

Windows 10 uyumlu bir sürücü yoksa, Windows 8 veya 7 sürücülerini uyumluluk moduna yükleyebilirsiniz.

Uyumluluk modunda yüklemek için adımları izleyin.

Güncellenmiş sürücüyü üreticinin web sitesinden indirin.
Sürücü kurulum dosyasını sağ tıklatın ve Özellikler'i seçin ve ardından Uyumluluk sekmesine tıklayın.
Bu programı Uyumluluk modunda çalıştır: kutusuna bir onay koyun.

Microsoft sitesinde buldum
Olmadı.

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Bu başlık nasıl hala açık kalabiliyor? Adam 2 gündür forum üyelerine saygısızca saydırıyor, defalarca sözlü uyarı alıyor, 2 değil 3 değil yaptığı hareketler ama hala burada aynı tavra devam ediyor. Bence o kadar uyarıya rağmen haddini aşmaya devam eden bir kişi forumda rahat rahat saydırmamalı.

EMİRFURKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bu başlık nasıl hala açık kalabiliyor? Adam 2 gündür forum üyelerine saygısızca saydırıyor, defalarca sözlü uyarı alıyor, 2 değil 3 değil yaptığı hareketler ama hala burada aynı tavra devam ediyor. Bence o kadar uyarıya rağmen haddini aşmaya devam eden bir kişi forumda rahat rahat saydırmamalı.
Tamam.

up

Son düzenleme:

EMİRFURKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bir bilgisayarcıya götürmeyi deneyebilirsin.
Zaten götüreceğm dostum.Ama bilgisayarcı belki sorunu mu çözmeyecek ve benden para alacak yada beni uğraştıracak yada covid kapıcam ama burda çözümünü bulurlarsa hem hem ben karlı çıkıcam hem o.

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
Ben bunu 3 ayrı sitede kaç kere konu açtım ve hepsi aynı cevapları verdiler azcık farklı bilgiler verin kardeşim ben buraya düştüysem son çare olarak düşmüşümdür.Bir bakıyorum adam diyor fareni kontrol et zaten canın sıkkın sen buna sinirlenmezmisin?

Tamam işte zaten format öyle olmuyor mu yaptım onu.
Madem önerileri beğenmiyorsun sen bul kardeşim. Soru soruyor cevap veriyoruz cevabı beğenmiyor Allah'ım ya!

Reaksiyon puanı
6,381
Bu para ödülünün bir şaka olduğunu sanıyorum.

Ama değilse forumda buna izin veriliyor mu?

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
IMG_20200823_114621.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...