Far Cry kurulum şifresi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Far Cry 1 i oynamış olanlar bilirler.Far Cry ücretsiz dağıtılıyor.Bende bugün internet kafede oyunu indirdim eve geldim kurmaya çalıştım ama kurulurken benden kullanıcı adı ve şifre istiyor.Ubisoftun sitesine üye olarak alınıyor bu şifre ama artık üyeliği kaldırmışlar heralde mail aktivasyonu sırasında kabul etmiyor.Bikaç şifre buldum denedim olmadı.
Far Cry oynayanlar bu sorunu nasıl çözdünüz? Bide mümkünse bana kurulum klasöründeki setup.exe dosyasını upload edebilirmisiniz?

mltli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende sizin gibi çok uğraştım sonunda buldum bulamayanlar için uplad ettim şifre ekranında ileri diyin bu kadar by_mltli farkıyla buyrun link

mltli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende sizin gibi çok uğraştım sonunda buldum bulamayanlar için uplad ettim kurulum setup.inx dosyasını setup exe nin olduğu klasöre kopyala
şifre ekranında ileri diyin bu kadar by_mltli farkıyla buyrun link

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar aynı sorun bendede var dediğiniz gibi yapamadım tarif edermisiniz kullanıcı adını veriyor şifreyi soruyor

hamzaking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
agalar ben orinal aldm kurdum uplay die bişi varmış dediğiniz şifre benim yazıodu yazdım oldu oyuna filan giriyo ama multiplayer oluyo ben sngle player oynamak istiyorum ne yapmalıyım bir yardımcı olabilir misiniz?