Far Cry artık ücretsiz (demo)

coldnight

Asistan
Ubisoft farcry ı ücretsiz olarak dağıtıyo sadece açılışına reklam konulmuş. Yalnız free serverlardan indirmek için biraz beklemek gerekiyor bu gün yayımlandığı için yoğun galiba.. :*

indir
 

KAATGEMİ

Üyecik
Bu fileplanet sitesinden oyunu indirmek için üyelik istiyor.kayıt olamıyoruz çünkü parayla üyelik istiyor acaba bunun başka kaynağı var mıdır?
 

m1903

Profesör
hayır parasız seçenekte var.Ortada dont have an account click here yazıyor.oraya tıkla üye ol.veya gamespy id'niz varsa onunlada oturum açabilirsiniz!
 

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Far Cry'ın 2'si çıkıyor yakında. (2008'in 2nci ayında olabilir)
Belki de onun için ücretsiz yaptılar. Birazcık araştırdım bu ücretsiz olma meselesini, çünkü FilePlanet hiç güvenilir bir site değildir. Belki de warez olabileceğinden dolayı resmi sitesinde takıldım biraz. Baktım ki bununla ilgili bir haber yok. O zaman araştırmanın çapını biraz daha büyütelim dedim, baktım ki geniş kitlelerce saygı gören ve warez barındırmayan sitelerde de bu haber var.

Ancak önemli olduğunu düşündüğüm bir kaç nokta da var;
- Açıklamasında deniliyor ki, ücretsiz olduğu için kıyısında köşesinde reklamlar çıkacakmış oyunun.
- Yine deniliyor ki, oynayabilmek için bir ubi.com üyeliğinizin olması gerekiyor muş. Bu kolay: https://secure.ubi.com/login/UserInteraction.aspx
- Ancak yine deniliyor ki, bu ücretsiz oyunu oynamak için ABD vatandaşı olmak gerekiyor.

Yorumum:
Ubi.com hesabı istediğine göre mutlaka internete bağlanmanız istenecek demektir. (Yani oyunu açtığınızda) ABD vatandaşı olma şartı sorunu, üyelik sırasında ülkeyi ABD seçerek giderilebilir mi bilmiyorum, ancak internete bağlandığınız zaman yalan söylediğiniz de ortaya çıkmış olacak :)
Sonra oyunun kim bilir nerelerinde reklam çıkacak bilinmez. Ben yine de indirmeye düşünüyorum, denemek için. Bir de FilePlanet pek güvenilmez, oradan indirmemenizi tavsiye ederim. Çünkü bağlantısı çok yavaş olduğu gibi, kesilme olasılığı çok yüksek. Ve kesilirse, o zaman yeniden başlamak zorunda kalacaksınız.
GamerShell sunucuları daha iyi olacaktır muhtemelen:
http://www.gamershell.com/download_20867.shtml
 

KAATGEMİ

Üyecik
Arkadaşlar ben dün akşam indirmeye başladım şu an Rayman %93 te, Farcry %45 te bunun yanı sıra Prince of Persia'yı indirdim aynı başlıktan. Yalnız ubi.com'dan kaydolmayı istiyor(ücretsiz). O aşamayı da geçtikten sonra kuruluma başladı ama installer in bozuk olduğunu söyleyip kurulumdan çıktı.(Download esnasında bi problem olmamıştı halbuki.) Farcry ıda denerim ama herhalde ucuz etin yahnisi hesabı bu teklifler bir işe yaramayacak. Ben ümidimi kestim doğrusu.
 

KAATGEMİ

Üyecik
Son olarak Rayman de indi yalnız o da setup içindeki .cab dosyasının bozuk olduğunu söyleyip kuramadı. Acaba bu şekilde başka hatayla kuramayan var mı?
 

Son mesajlar

Üst