• 13 dakikada Apple etkinliği özeti!

    Apple dün gerçekleştirdiği etkinlikte AirPods 3, M1 Pro ve M1 Max işlemcileri ile 14 ve 16 inç MacBook Pro tanıttı, biz de özetledik.

Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Profesör
Katılım
13 Mar 2018
Mesajlar
1,825
Reaksiyon puanı
271
Puanları
83
Yaş
23
Ubisoft, Far Cry 5'in son genişleme paketi Dead Living Zombies'in çıkış fragmanını yayınladı.
5b8a27f7ae298b580ba11331
Far Cry 5'in son genişleme paketi olacak olan Dead Living Zombies genişleme paketinde, film yönetmeni Guy MArvel'in zombi filmleri içinde rol alıyoruz. Dead Living Zombies'de, yedi farklı "film senaryosu" oynanabiliyor. Ubisoft Far Cry 5'in yeni genişleme paketi Dead Living Zombies için, çıkış videosu yayınladı.

Far Cry 5 'in yeni ve son genişleme paketi Dead Living Zombies'de zombi işgaliyle başa çıkmaya çalışacağız. Yeni enişlkeme paketi ile birlikte "Score Attack" oyun modu ile zombi akınlarıyla başa çıkmaya çalışıyoruz. Her bölüm sonucunda bölüm bitirme derecesi yıldızlarla gösteriliyor. Dead Living Zombies genişleme paketinde, bölümler sonunda kazanılan silahlar, ekipmanlar, teçhizatlar, Far Cry 5'in hikaye modunda da kullanılabiliyor. Yaşayan ölülerle 7 ayrı bölümde, sinematik olarak sunulan bir senaryo eşliğinde savaşabiliyoruz. Mutasyon istasyonlarını yok ederek, zombi ataklarıyla başa çıkıyoruz.


Kaynak:Fanatik
 
Üst