Far Cry 4 Kolay Bitirilemeyecek!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Far Cry 4 Kolay Bitirilemeyecek!

Far Cry 4'ün piyasaya çıkmasına az bir süre kala Twitter'da oyunun tamamen bitirilebileceği süre ortaya çıktı. Oyunun bitirilebileceği süre hakkında detaylar haberimizde.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Watch Dogs görevleri 100 saatti bitirmek 4 gün sürmedi saçmalık böyle haberler dedikleri kadar uzun çıkmıyor

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Yan görevler hariç hemen hemen her oyun kısa denlebilcek bir sürede bitirilebiliyor zaten.

dReyfus

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ya Half Life 1 deki oyun süresi yok hiçbiyerde.

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Türklere önce bitirilmeyecek de sonra gör 1 saatte oyunu bitiriyolar mı bitirmiyolar mı :D

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Onu da 1 saatte bitiriyolardı galiba videosu var youtubeda.

27 dakikada bitiren var. Ama half lifeyi ilk bitirdiğimde yatağa girmeye korkardım gece açamazdım oyunu çok korkardım o metalik seslerden levye falan önüme o yaratıklar çıkacak diye ödüm kopardı :D

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ya deli gibi günde 6-7 saat oynayarak oyunları hemen tüketmek te saçmalık bence. Adam gibi oyunlar sürekli çıkmıyor. Yeni nesli bilmiyorum (şu an 15-20 yaş arasında olan) ama ben 26 yaşındayım. 4-5 yıl önceki oyun tutkunluğum yok, bilmiyorum o günleri arıyorum aslında ama 2-3 saat oynasam sıkılıyorum artık. Half-life 1 çıktığı zamanlarda hem pcler dandikti, benim 16mb ramli pc de oynuyorduk ama şimdi birkaç sn süren loadingler o pcde 30-40 sn sürüyordu :) E internet yoktu. Fazla oyun yoktu piyasada (sene 99-2000 falan). NFS 2 falan vardı. En uzun süren oyun da o zamanlarda benim için Pokemon RED di. İngilizcemin de temeli oldu sağolsun :) Epey kelime öğrenmiştim. Anlaya anlaya bölümler geçilebiliyordu çünkü. Birkaç ay sürmüş olabilir. O zamanlarda 1-2 saat pc başında vakit geçirdikten sonra anne baba homurdanmaya başlıyordu artık :) O eski günler yok artık :( Son zamanlarda ilerlemeli oynadığım en keyifli oyunlar Far Cry 3, GTA 4. Birde NFS Carbon zamanları iyiydi :)

Şu an Watchdogs oynuyorum. Geçen hafta yüklemiştim. Günde 2-3 saat oynuyorum. Arada oynamadığım günler de oluyor. Sindire sindire ilerlemek güzel. Oyun gayet keyifli. Far Cry 3 ün şehir versiyonu olmuş sanki.

- - - Mesaj Güncellendi - - -
@Seyhoo
Evet havalandırma borusu sesleri ve ambiyansı efsanedir.

Son mesajlar