Far Cry 3 tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Oyunu oynadım çok hoşuma gitti yan görevleride geçtim oyunun sonuna geldiğimde bibloları unuttuğumu farkettim toplamaya çalıştım fakat düşman olmayınca oyun sıkmaya başladı araştırdım ben aslında yan görev dediğim görevleri dlc-miş. Acaba ben mi bulamadım hangi dlc ler vardır peki oyunda kaldığım yerden devam edersem oyunun hazzını çıkaramayacağıma göre hangi far cry oyununa geçmeliyim?

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Far Cry 3'e ait tek DLC aşağıdaki gibidir.

bunu bitirdim ben ya keşke kendisinin görevlerini bitiripte öyle geçseydim bu dlc ye ne yapa bilirim o zaman? tek çare diğer oyunları geçmem gerek ? Hangisini önerirsiniz?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Ben şuan Far Cry 5 oynuyorum gayet güzel ve akıcı..

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Bu tamamen sizin oyun zevkiniz ile alakalı bir durum.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Far cry 3'ü oynadın mı ozaman 4 ile 5'de oynamış oldun
yok hocam hikayesi beni ilgilendirmez oyundaki o karakol ele geçirme kısımları dövme olayı çok güzel olmuş sırf bunun için 4 5 primary bile oynarım fakat 3 teki gibi bıçakla değil yumrukla öldürme biraz kötü olduğu için hevesim kaçıyor

Reaksiyon puanı
32
yok hocam hikayesi beni ilgilendirmez oyundaki o karakol ele geçirme kısımları dövme olayı çok güzel olmuş sırf bunun için 4 5 primary bile oynarım fakat 3 teki gibi bıçakla değil yumrukla öldürme biraz kötü olduğu için hevesim kaçıyor
Zaten sadece hikayeden bahsetmiyorum herşey aynı kopyala yapıştır mekanikler aynı priminal'da mapi bile değiştirmediler far cry 4'ün mapi

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Zaten sadece hikayeden bahsetmiyorum herşey aynı kopyala yapıştır mekanikler aynı priminal'da mapi bile değiştirmediler far cry 4'ün mapi
yaww hocam tekme tokat atmak istiyorum karakol fazlaydı fakat bitirdim yine karakol saldırmak istiyorum aynı olsun olmasın yeterki saldıram beah :D

Reaksiyon puanı
32
yaww hocam tekme tokat atmak istiyorum karakol fazlaydı fakat bitirdim yine karakol saldırmak istiyorum aynı olsun olmasın yeterki saldıram beah :D
Hocam sen bilirsin alıcaksanda indirimde al çok ucuza oluyor. far cry 5'i oyniyicaksan'da güç özelliğini basıp küreği seçmeni tavsiye ederim hızlı olursan kocaman outpost'u temizleyebilirsin

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Hocam sen bilirsin alıcaksanda indirimde al çok ucuza oluyor. far cry 5'i oyniyicaksan'da güç özelliğini basıp küreği seçmeni tavsiye ederim hızlı olursan kocaman outpost'u temizleyebilirsin
kesinlikle bu tavsiyenizi dikkate alacağım