Fansız 5 10 dk laptop kullanılır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Vieenx

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Çok bilgim olmasa da ne yapacağınıza bağlı. Fakat yine de riskli. Çok hassas cihazlar ve en büyük problemleri ısınma. Altına bir an koyabilirsiniz varsa eğer. O da 5 10 dakikalık çözüm olur. Çünkü ek fanlar da hava giriş çıkışını kolaylaştırmak için var. Yani kısacası ben olsam açmam.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,683
Fazla yüklenmediğiniz sürece kullanılır, yüklenirseniz işlemci belirli bir dereceye ulaştığında kendisini korumaya almak için reset atar.

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar dayıbilmiyorumanlat,

Kullanmak ne kadar zarar vermese yapacağınız işlemlere bağlı kalsa da teknolojik cihazlar hassas olduğundan dolayı altına herhangi bir soğutucu, fan veya benzer aletler koyarak kullanmanız önemli olacaktır. Oda sıcaklığını düşük olabileceği bir odada açmanızda etkileyecektir. Kısacası tavsiye etmiyorum fakat çok zorunda kaldıysanız bu şartlara uyarak açmanız durumunda kullanabileceğinizi düşünüyorum.

Teşekkürler, İyi Forumlar

Reaksiyon puanı
6,424
Pek ısındırmayın yani oyun vs internet e girmeyin 2 3 dakika çalışır sonra otomatikman kapanır

FurkanBagTR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Laptopun Fanı Bozuk 5 10 dk kullanırsam sıkıntı olur mu
evde başka bir fan varsa işlemcinin ordaki hava deliğine koyarak 2 fanında dönmesini sağlıyabilirsin
5 10 dk oyuna girsen aşırı ısınmadan kapanabilir google girip bişey bakıp hemen çıkarım diyosan kullan çık ağır bişey yapma ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

evde başka bir fan varsa işlemcinin ordaki hava deliğine koyarak 2 fanında dönmesini sağlıyabilirsin
5 10 dk oyuna girsen aşırı ısınmadan kapanabilir google girip bişey bakıp hemen çıkarım diyosan kullan çık ağır bişey yapma ama
buzdolabının soğutucu kısmına koyarsan hiçbir sorun olmaz :D