• Redmi Note 10 Pro vs POCO X3 Pro!

    Teknolojik ürünlerin fiyatları yükselirken, akıllı telefon fiyatları da bundan oldukça fazla etkileniyor. Son zamanlarda telefon almak istiyorsanız bu video tam da size göre.

Fahriye Evcen'e Oya Aydoğan tepkisi

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,809
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,217
Puanları
113
Yaş
37
1155864_620x410.jpg

Şöhret olmasını sağlayan Oya Aydoğan ile aralarının bir süredir bozuk olduğu iddia edilen Fahriye Evcen, cenaze törenine katıldı ve Instagram hesabından paylaşımda bulundu. Ancak bazı takipçileri Evcen'e tepki gösterdi.

Aydoğan'ın hayattayken Evcen'in vefasızlığından yakındığı biliniyordu. Aydoğan'ın hayatını kaybetmesinin ardından cenaze törenine katılan ve instagram hesabından paylaşımda bulunan Evcen, Aydoğan'ın vefatıyla ilgili şöyle konuştu: “Çok üzgün bir gün. Erken gelen bir ölüm. Şok oldum. Hiç konduramadığım, yakıştıramadığım bir ölüm. Oya abla ile bir projemiz olmamıştı ama isterdim. Duyduğumda şok oldum, hiç konduramadım.” dedi.


Instagram hesabından yaptığı paylaşımda ise Evcen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Nurlar içinde yat güzel kalpli Oya ablam, mekanın cennet, ruhun şad olsun.." dedi. Paylaşımına yapılan 600'ü aşkın yorumda bir kısım takipçisi Evcen'e tepki gösterirken bir kısmıyla destek verdi.

 
Üst