Facebook'ta olan BGY grupları hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Kuru Kafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Dostlar selamünaleyküm. Biliyorsunuz ki; Facebook'ta gruplar var belli başlı. Ama şunu fark ettim; Facebook'ta BGY grupları ve onun alt dalları var. Nedense, BGY yazınca 10-14 tane grup çıkıyor ama hiçbiri gerçek BGY değil. Gerçek BGY'yü nasıl bulacağız ve gerçek BGY var mı?

Kuru Kafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
BGY'nin birden fazla grubu var. Karma, diriliş falan filan. Kafana göre giremezsin zaten. Ortam olarak çöp, girmeni tavsiye etmiyorum.
Hocam; Karma değerlendirmeye alınmış galiba. Direniş, Spor, oyun grubu var BGY'nin. (Değerlendirmeye alınmış diyen, BGY kurucusu olarak sayılan Ömer Serdar Özkan.)

Kuru Kafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Karma aralarında en kötüsü galiba. Hatta isteyen girebiliyordu.
Hocam, benim bildiğim, karmaya sadece moderatör izni ile giriliyor. Yani, siz BGY karmaya (değerlendirmeye alındı ve büyük ihtimalle kapatılacak.) girmek isterseniz, Mert veya Ömer admine istekte bulunarak girebiliyorsunuz.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Hocam, benim bildiğim, karmaya sadece moderatör izni ile giriliyor. Yani, siz BGY karmaya (değerlendirmeye alındı ve büyük ihtimalle kapatılacak.) girmek isterseniz, Mert veya Ömer admine istekte bulunarak girebiliyorsunuz.
Ben BGY'ye bayadır girmiyorum. Çünkü ortamı baya kötüydü. En son baktığımda, Karma herkese açık bir gruptu. Hatta BGY'liler arasında baya dalga geçiliyor Karma postlarında. İnstagram sayfalarının yorumlarında, "Hee karmaymış" falan çok yazıyorlardı.

Reaksiyon puanı
4,101
Ben BGY'ye bayadır girmiyorum. Çünkü ortamı baya kötüydü. En son baktığımda, Karma herkese açık bir gruptu. Hatta BGY'liler arasında baya dalga geçiliyor Karma postlarında. İnstagram sayfalarının yorumlarında, "Hee karmaymış" falan çok yazıyorlardı.
Birde sanırsam gruplara alınmak zormuş. Ben direnişe 2 haftada alınmıştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmiyorum şu an BGY seven var mı grupta ama şunu söylemeliyim;
BGY=Abaza topluluğu.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Girme ihtimaliniz en yüksek olandan en düşüğe:
Başka grubu varsa bilmiyorum. En kötü ortam gaming bence.
Kendi olduğum gruplara link ekledim. Ders ve Stonks gruplarına hiç istek atmadım onaylanma süresi ya da kriterini bilmiyorum.
Bi ara yükselişe almışlardı baya kişiyi ben de girmiştim sonra banladılar tekrar.

ReznooW

Asistan
Reaksiyon puanı
368
direniş yükseliş kaarma hepsine girdim hepsinde bulundum eskiden mizahını yaptıgım şeylerden ban yemiştim şimdi ise o mizahları kendileri yapıyor ve açık bir şekilde kendini havalı sanan aptal ergen toplulugu

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,870
''BGY'' ortamı serttir.

bgy ortamı serttir.jpg