Facebook'a Dosya Paylaşım Özelliği Geldi

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Mp3 ve Exe gibi dosyalara izin verilmiyor ama kişi Rar haline getirir yine gönderir.

Yinede güzel düşünülmüş bir özellik.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Fakat kimi virüslü, zararlı ve telif haklarını ihlal edebilecek içeriklerin paylaşımını önlemek amacıyla *exe ve *mp3 uzantılı dosyaların yüklenmesine izin verilmiyor.

.rar .zip olur o uzantılar da zor mu?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Beklediğim uygulama, hep düşünürdüm, arkadaşlar anında görüşme esnasında ona dosya göndermiyorum diye, tabi bu upload alan miktarı ne olur bilemem ama tek dosya 25 mb benim gruba yeter :D ah birde facede sohbet esnasında, sürüklediğimiz herhangi bir resmi yada dosyayı anında karşıya gönderse. :) güzel olurdu . Yavaş yavaş açılır bütün kullanıcılara, bilen varmı acaba tek dosya limiti 25 mb ama upload alan miktarı ne kadar acaba, eklediğimiz dosyaları linkleme yapıp paylaşım olacakmı acaba, böyle olursa işte o zaman çağ atlamış olacak :lol::D

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
rar ve zip dosyaları şifrelenmediği sürece içeriği taranıp engellenebiliyor...

uzantının adını değiştiririz zip dosyasının içine bir de not koyarız dosyayı indirdikten sonra uzantıyı .mp3 .exe yapınız diye... Yeter ki insan paylaşmak istesin :)

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
yaw zaten mesajla dosya gönderme yapıyordum ben

GelirVergisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Borsaya girmeden önce facebook değerini 1000 milyar dolara çıkarabilmek için atmadığı takla, yapmadığı hokkabazlık kalmadı. Ayıp denen bir şey var. 30-40 milyar dolar etmeyecek siteyi 100 milyar dolara böyle abuk subuk haberlerle çıkarmaya çalışıyorlar.

pricefly

Asistan
Reaksiyon puanı
1
rar halinde yayınla oh ne güzel dosya indirme merkesi halinede geldi face download sitesi gibi :)

srtdrk

Asistan
Reaksiyon puanı
3
uzantının adını değiştiririz zip dosyasının içine bir de not koyarız dosyayı indirdikten sonra uzantıyı .mp3 .exe yapınız diye... Yeter ki insan paylaşmak istesin :)

hocam bunla uğraşcağına git başka şeyler yap bence :)
bi dosya paylaşmak için bu kadar uğraşılmaz ki :)

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
hocam bunla uğraşcağına git başka şeyler yap bence :)
bi dosya paylaşmak için bu kadar uğraşılmaz ki :)

Mesele uğraşmak değil mesele engeli aşabilmek için çeşitli yöntemler bulmak :) CD'ye kaydedip postayla göndermek de bir seçenek sonuçta :)

SkinWalker07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkdaşlar bişi dicem ben arkadaşa facebook üzerinden mp3 yolladım telif hakkı ceza falan yermıyım acil cevap verın