Soru Facebook ve Youtubeye Günde Toplam 15-20 dk girmek ayda kaç gb yer Şuan 7.9 gb internet paketim var

Bu konuyu okuyanlar

OrhanBakk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Facebook ve Youtubeye günde Toplam 15-20 dk girmek ayda kaç gb yer şuan 7.9 gb internetim var yetermi

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Kanka 4.5 g de video izlersen hupurdetir senin gblar uçar. Tek bilgim bu haberin olsun. Bir defa yaklaşık? Altı dakikalık bir video izlediğimde bir GB im gitmişti.

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Bu çok geniş kapsamlı bir soru, Facebook'ta gezineceğiniz süre ve YouTube'a ayıracağınız süreler farklı olabilir. YouTube'un ne kadar İnternet harcayacağı konusu çok geniş şöyle ki 1 dakikalık ama 4K Görüntü Kalitesinde bir video 5 Dakika ama 144p kalitesinde bir videodan çok daha fazla internet harcayabilir o yüzden kendi buna net bir cevap verememekle birlikte ucu ucuna yetebileceğini veya aşacağını düşünüyorum.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Facebook ve Youtubeye günde Toplam 15-20 dk girmek ayda kaç gb yer şuan 7.9 gb internetim var yetermi
Bunun net cevabı yok ki bu tamamıyla internet hızın, bu uygulamaları kullanırken arka planda bağlantı yapılan uygulama sayısı(e mail, play store güncelleme, yedekleme gibi) dediğin uygulamalarda ki içerik görüntülüme kalitesi gibi bir sürü kırılımı var.