Facebook SMS Giris Onayini Etkinlestirme - SDN

Bu konuyu okuyanlar

Nuri.alco.

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Facebook namustur. :D :D O zaman hemen kapatayım. :D Birazdan evdeyim. :D

Nuri.alco.

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Açık duruyor şuan giriyorum zaten. :D Ama kapatıcam. :)

Nuri.alco.

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben dertli değildim zaten ya. :D Ama senin giremediğin aklıma gelince ve IP yenileyince sorun oluyor deyicne ben korktum.Ben ikide bir IP yenileyen birisiyim. :D İyiki senin bu yazdığını görmüşüm. :D Şanslıyım. :D

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Ben dertli değildim zaten ya. :D Ama senin giremediğin aklıma gelince ve IP yenileyince sorun oluyor deyicne ben korktum.Ben ikide bir IP yenileyen birisiyim. :D İyiki senin bu yazdığını görmüşüm. :D Şanslıyım. :D

hemen atlamamak gerekiyor böyle değişikliklere sonra kalıyorsun sap gibi :)

bekliyoruz arkadaşı henüz gelmedi :)

octavarium

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Yemekteydim kusura bakmayin.Sorunun cozumunu videolu hazirlamayi dusundum Serkan Bey su an videoyu hazirliyorum.10-15 dk. hazir olur.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Yemekteydim kusura bakmayin.Sorunun cozumunu videolu hazirlamayi dusundum Serkan Bey su an videoyu hazirliyorum.10-15 dk. hazir olur.
merakla bekliyoruz tüm olabilecek ihtimalleri denedim ne kaldı çok merak ediyorum :)

ilgi ve alakan için çok sağol gerçekten

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Atlamam. :D Ben memnundum.Senin yüzünden korkmaya başladım. :D :D

bak şimdi yaşadığım sorunlar ve ben gibi aynı sorunu yaşayan insanlar için fotoğraflar ekledim :)

15n3laq.png

2rrl83l.png

arkadaşın hesabından da telefona kod gönder dedim gelmiyor hiçbir şekilde yeni bir kod.

Nuri.alco.

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Şuan itibariyle kapamış bulunuyorum. :) Hayırlı olsun. :D

KirliSinek

Asistan
Reaksiyon puanı
12
keşke benim uyarımı okusaydınız siz de facebook hesabını açamayanlar kervanına katılmış olmazdınız :D :dil:

octavarium

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Upload ediyorum arkadaslar.Taktir edersiniz ki videonun hazirlanmasi, duzenlenmesi, yuklenmesi islemleri uzun suruyor.Sundugum yontem kendi yontemim ve sadece shiftdeletenet'te olacak.Bekleyin lutfen :)

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Bu özelliği kullanıyorum,bugune kadar en az 15-20 bilgisayardan giriş yaptım.Her seferinde zamanında mesaj geldi.Operatörüm Turkcell.Ama bu uygulama için telefonu her zaman yanımızda taşımamız gerekiyor o da başka bir şey :)

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Bu özelliği kullanıyorum,bugune kadar en az 15-20 bilgisayardan giriş yaptım.Her seferinde zamanında mesaj geldi.Operatörüm Turkcell.Ama bu uygulama için telefonu her zaman yanımızda taşımamız gerekiyor o da başka bir şey :)

keşke stabil olarak çalışsa çok iyi bir uygulama olacak lakin gelmiyor onay kodu :)

bresdsr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece bu sorun için üye olmakla beraber .İyi haberleri sabırsızlıkla bekliyorum...

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
bir forumda tamay isimli bir arkadaştan alıntıdır..Çözüme ulaştığını söylüyor.

MÜJDE GÜNLERDİR UĞRAŞTIM VE SONUNDA HESABIMA GİREBİLDİM
tongue.gif
HEMEN PAYLAŞIYORUM: ARKADAŞLAR HER TELEFONA GÜVENLİK KODU YOLLAMIYORLAR.BENIM TELEFONUM SAMSUNG E250 BANA 2 GÜVENLİK KODU MESAJI GELİYORDU . MESAJLARDAN BIRI HİÇ AÇILMIYOR ; DİĞER MESAJDA 5 HANELİ TAMAMLANMAMIŞ BİR MESAJ BULUNUYORDU.SIMKARTIMI BAŞKA BIR TELEFONA TAKIP TEKRAR KOD GONDER DEDIM AMA TAKTIGIM TELEFONA KOD FALAN GELMEDI (NOKIA) .UZATMAYIM; BANA GELEN 5 HANELİ KODUN SNUNA TEK TEK 0'DAN 9'A KADAR SAYILARI TEK TEK KOYARAK GİRİŞ YAPMAYI DENEDİM.YANI KODU 6 HANELİ YAPTIM. ÖRNEĞİN BANA GELEN KOD 13023 DIYELİM : 130230,130231,130232,....GİBİ.TESADÜFEN BİRİ TUTTU.YNI BILGISAYARI TANIMLA DIYE KUTU CIKTI EV,OFIS,VS ORAYA EV YAZDIM HEMEN ALTTA BILGISAYARI KAYDET KUTUCUGUNDAKI ONAY İŞARETİNİ KALDIRDIM VEEEE FACEBOOKUNMA GIREBILDIM...İNŞALLAH SİZDE BAŞARIRSINIZ GUNLERDIR BASIM ŞİŞTİ !!! İLK İŞİM HESP AYARLARINDAN TELEFON KODUNU HEMN KALDIRMAK OLDU...BAŞARILAR DILIYORUMMM
ka19.gif

bresdsr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir forumda tamay isimli bir arkadaştan alıntıdır..Çözüme ulaştığını söylüyor.
Avea hatlarına 5 haneli rakam geldği doğrudur.Sonlarına 0'dan başlayarak 9'akadar teket teker denerseniz oluyor.Ama benim hat Turkcell,daha önce gelen kod ile bir giriş yaptığım halde artık giremiyorum.Kod gönder tıklayıncada kod falan gelmiyor.Eski kod içinde geçersiz diyor.Sanırım bu sitede çözüme kavuşacağız.Yüzlerce insan mağdur ve cevabı olmayan bir sorun....

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Avea hatlarına 5 haneli rakam geldği doğrudur.Sonlarına 0'dan başlayarak 9'akadar teket teker denerseniz oluyor.Ama benim hat Turkcell,daha önce gelen kod ile bir giriş yaptığım halde artık giremiyorum.Kod gönder tıklayıncada kod falan gelmiyor.Eski kod içinde geçersiz diyor.Sanırım bu sitede çözüme kavuşacağız.Yüzlerce insan mağdur ve cevabı olmayan bir sorun....

Benim hatta avea hep 6 haneli geldi

bresdsr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
''octavarium'' arkadaşı bekliyoruz hayırlısı ile.....

---------- Post added at 15:30 ---------- Previous post was at 15:28 ----------

Sevgili Serkan,telefonun desteklemesi ile ilgili bir sorunda olmuş olabilir Avea'da.Bir çok Avea kullanıcına 5 haneli gelmiş.Burada sorunumuz başlıa meselemiz kodun gelmemesi....

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31

Neden bekliyorsunuz ki o çözümü sundu zaten ama ona rağmen bazı kişilerde olmuyor diyebilirm onlardan birisi de benim. :/

Facebook "Taninan bir bilgisayardan giris yap" Uyarisi Cozumu - SDN Ozel

---------- Post added at 15:36 ---------- Previous post was at 15:31 ----------

---------- Post added at 15:30 ---------- Previous post was at 15:28 ----------

Sevgili Serkan,telefonun desteklemesi ile ilgili bir sorunda olmuş olabilir Avea'da.Bir çok Avea kullanıcına 5 haneli gelmiş.Burada sorunumuz başlıa meselemiz kodun gelmemesi....

keşke 5 haneli gelsede yeter ki kod gelse kod gelmiyor arkadaşım hiçbir şekilde.

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Ben Avea kullanıyorum bana 6 haneli geldi kod. :S Telefon nasıl bi fark yaratabilir ki? Nokia E63 kullanıyorum.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
artık yapacak bir sey kalmadığının resmidir.
yine 24 saat bekledim.. Bu kez onay kodu için mesaj yerine ara dedim bilgisayar kaydı aradı 4 haneli kod söyledi telefonumu tanımlarım ama yine tanınmayan bilgisayar hatası bıktım valla :s