Facebook sayfam kötü içerik paylaşıyor

thekrocker

Üyecik
Merhaba arkadaşlaar, yaklaşık olarak 2 -3 ay önce facebook hesabım hacklendi ve ben bunu e-mail yoluyla geri aldım, fakat sayfamda çalınmıştı. Onu da geri aldım 120.000lik. Fakat şuan sayfam pornografik içerik paylaşıyor sürekli. Sayfamda üyeler azalmaya başladı bu sebeple, Sayfadaki uygulamarı kaldırdım ve hala daha devam ediyor. Bir fake hesapta tehdit ediyor beni eğer sayfayı vermessen bu içerikler paylaşılacak diye. Ne yapmalıyım arkadaşlar acil bir çözüm lazım.

teşekkürler
 

Seyhoo

Dekan
Yasaklı
Sistemindeki zararlı yazılımları kaldırman gerekiyor. Bunu en iyi ESET Smart Security 7 yapar ve bir daha zararlıların bulaşmasını engeller. Combofixde yapabilirsin ama onu son çare olarak kullan. Ayrıca ESET Social Media Scanner'i de kullanabilirsin sana çok katkı sağlar kolay gelsin
 

thekrocker

Üyecik
Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim fakat ben sayfamı telefondan yönetiyorum yani pc ile herhangi bir iletişimim yok şuan :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim fakat ben sayfamı telefondan yönetiyorum yani pc ile herhangi bir iletişimim yok şuan :)
 

Seyhoo

Dekan
Yasaklı
ESET Mobile Security kullan uygulamalardan değilse zararlı yazılım bulaşmıştır android cihazına
 

kmurat

Dekan
Konunun virüsle ve cihazla bir ilgisi yok. Arkadaş listesinde bulunan herkesin bildirimleri paylaşılır. Veya hesabın üye olduğu etkinlikler üzerinden paylaşılır. Facebook zaten kendisi kocaman bir virüs ve her şeyi herkesle paylaşıyor. Sizin onayınız olmadan da sizi bir yerlere sizi üye yapabiliyor. Hesabı çalanlarda yabancı olamazlar. Çünkü hesabı çalmak için şifreye ulaşmaları gerekiyor. bunun için de bir başkasının bilgisayarından bir giriş yapmış olmanız yeterli. Veya hesaba giriş için cep telefonu numarası kullanımı açıksa, hep hesap adını, hem de telefon numaranızı bilen herkes sizin hesabınızı istediği gibi kullanabilir. Bunlarıda da genelde arkadaş çevreniz bilir. Siz ne kadar saf (iyi niyetli) olursanız, arkadaşlarınız da bir o kadar kalleş olurlar. En kötü düşman, dost sandığınızdır.
 
Bence daha önce profillerine bağlantı kurduğun tüm cihazlara gir-çıkış yap ve
Oturumumu sürekli açık tut kutusundaki işareti kaldır.yazılı olan adresini E-posta veya Telefon kutusundan sil
ESET Smart Security ile tarattır.En son artık facebook a git,
https://www.facebook.com/help/?ref=pf dan yardım iste...
Öncelikle budur.
 

mondal

Asistan
Telefonuna önce güzel bir format at sonra yeni bir facebook al oraya yöneticilik ver kullandığın facebooktan yöneticiliği yok et belki kurtulur sayfan.
 
Üst