Facebook Reklamımı Kabul Etmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Yasinbozat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba değerli forum üyeleri, bugün Facebookda bir reklam paylaşacaktım fakat bana sürekli cinsel içerikli gönderiyi reklam olarak paylaşamazsın gibi hatalar verdi benim anlamadığım konu paylaştığım şey sadece bir Metin2 Pvp sayfası ve içerisinde hiçbir çıplaklık mevcut değil. Neden böyle yapıyor olabilir fikirlerinizi bekliyorum.
Ekli dosyayı görüntüle unknown.png

Paylaştıktan hemen sonra değerlendirme süreci geliyor o da geçince böyle bir uyarı alıyorum herşeyi kontrol ediyorum ama yok acaba göremediğim birşey mi var?

Reklam Yayınlanamaz: Güncellenen internet sitesi URL'si/URL'leri ile yeni bir gönderi oluşturun
Bu reklam, Reklam İlkelerimize uymadığı için yayınlanmıyor. Seks oyuncakları, cinsellik geliştirici ürünler veya cinsel içerikli video ve yayınlar gibi cinsel ürün veya hizmetlere yönelik tanıtım yapılan reklamlara ve çıplaklık gösteren görsellere veya videolara izin vermeyiz.
Bundan sonra yapmanız gerekenler: Görselleriniz, videonuz, metniniz ve hedef bağlantınızın kurallara uygun olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz.
Reklamınızı düzenleyebilir veya yanlışlıkla reddedildiğini düşünüyorsanız başka bir değerlendirme talep edebilirsiniz.

Son düzenleyen moderatör:

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Belki yazılan SİSA kelimesi başka dillerde o seks içeren metinlere denk düşüyordu.