Facebook Reklam Hesabım Kapatılıyor Yardım!

Bu konuyu okuyanlar

serkanbeyde

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ShiftDelete ahalisi buralarda yeniyim öncelikle ama bol bol takip edeceğim gibi görünüyor bundan sonra :)

Şöyle bir sorunum var ve ''yardımsever'' arkadaşların yardımına ihtiyacım var:

Bir tane facebook sayfamız var ve onun için reklam vermem gerekiyor. Reklam vermek için kendi kişisel hesabımı kullanmak yerine öylesine açmış olduğum bir facebook profiliyle reklam hesabı oluşturdum business'tan ve oradan reklam vermeye başladım. 1 hafta sorunsuz reklam verdim sonra engelledi facebook reklam hesabımı ve hesapta yer alan tanımlı kredi kartını. Gerekçeyi şöyle sundu: ''Hesabınız, Facebook'un Reklam Kuralları'na uymadığı için kapatılmıştır.''

Mail attık, çözülmesini bekledik fakat nafile, geri dönüş olmadı. Yeni bir kredi kartıyla yeni bir hesap açtık tekrar 1 hafta kadar reklam verdik fakat o da engellendi yine.

Şimdi olayın biraz geri planını aktarayım sizlere. Kurallara uymayan aykırı bir durum yok reklamlarda. 1 yıllık bir haber sitesinden söz ediyoruz ve reklamlar onun için veriliyor. Benden öncesinde 1 yıl boyunca sıkıntısız da verildi. Yani spam ya da başka aykırı bir durum yok, önceden nasıldıysa hala aynı şekilde reklam veriyoruz. Fakat neden açmış olduğum iki reklam hesabı da aynı gerekçeyle kapatılır?

Bunu ne facebook'la iletişim kurarak çözebildim ne de araştırmalarım sonuç verdi. Bilgisi olan arkadaşların desteğine ihtiyacım var.

Son mesajlar