Facebook Nihayet Windows Mobile'da

Cem

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Windows Mobile'ın gelişme sürecinin hızlanacağı sinyalleri çeşitli gelişmelerle veriliyor. Nihayet Facebook en çok kullanılan akıllı telefon işletim sistemlerinden birisinde!

Nihayet Windows Mobile'ın da entegre Facebook desteği olacak gibi görünüyor. XDA-Developers'daki elemanlar yine boş durmadılar ve ROM'un içinden Facebook'a özel olarak tasarlandığını tahmin ettiğimiz aracı çıkarıverdiler. Uygulamaya dair ilk izlenimler yazılımın Windows Mobile 6.5, 6.1, 6 ve hatta Windows Mobile Standart da bile çalışabileceğini ortaya koyuyor. Test edilip onaylandığı üzere VGA,QVGA, WQVGA ve WVGA çözünürlüklerinde çalışıyor ama büyük ihtimalle tüm çözünülürlükler desteklenecek. İlk beta sürümlerden olması itibariyle bazı hataları olabileceğini tahmin etmek zor değil.
fb1236608416.jpg
Uygulamanın 5 farklı sekmesi bulunuyor. Ev sekmesinde yeni haber bilgileri ve güncellenmiş resimler ile durum güncellemeleri yer alıyor. Profil bölümü eş-dostun fotoğraf ve bilgilerinin görülebildiği kısım olarak tasarlanmış. Arkadaşlar bölümünde dostlarınızın grafiksel ve metinsel listesine, Gelen Kutusunda ise hatırlatmalar ve posta kutunuza erişebiliyorsunuz.
fbk21236608434.jpg
Son olarak telefon defteri sekmesinde Facebook'a bağlantısı olan arkadaşlarınızın listesini ve numaralarını görebiliyorsunuz. Ayrıca bu versiyon arkadaşlarınızı Poke'lemeye ve yorum yapmaya izin veriyor. Uygulamayı indirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

:: Sizce Windows Mobile Facebook'u cebe almakta gecikti mi?

Yazan: Cem Sünbül
SDN - http://shiftdelete.net

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
indirmek için siteye üyelik yapmak gerekiyor direkt vazgeçtim hiç sevmiyorum böyle hareketleri altı üstü bir linke tıklayıp bir yazılım indirecem nedir bu üyelik mevzusu birdaha belki hiç uğramıyacağım bir siteye neden üye olayım.