Facebook Geçici Bir Heves mi?

Bu konuyu okuyanlar

murat.saglam

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Facebook Geçici Bir Heves mi?

Yapılan araştırmalara göre Amerikalı Facebook kullanıcılarının neredeyse yarısı, Facebook'un geçici bir heves olduğunu ve yeni yaratılacak platformlarla yok olacağını düşünüyor.

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
aynen , 1-2 yıl önce her gün girerdim saatlerce kalırdım, şimdi 3-4 günde bir kontrol ediyorum neredeyse, o da mesaj atan biri var mı diye :D

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Facebook a hiç hevesim olmadıki geçsin:)

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Evet bence de geçici bir heves ilk çıktığında çok kullandım 2 yıl boyunca sonra sıkıldım ve kapattım. Şimdi kullanmıyorum

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
facebook ilk günkü gibi değil artık. sadece arkadaşlık için kullanılırdı fakat artık ünlülerin hayran sayfası, sohbet programı, fotoğraf galerisi, video paylaşımı gibi özellikleri var. facebook kullanıcıları özellik yağmuruna tutarak herkese sevebileceği bir özellik verdi. buda facebook'un yerini sağlamlaştırdı. nasıl ki google,gmail,adsene,adwords gibi hizmetlerden vazgeçmek zorsa sosyal alandada facebook'dan vazgeçmek zor.

Hele ki firmaların kampanyalarını facebook uygulamaları üzerinden yapmaya başladığı bu dönemde facebook'un yerine başka bir şey gelmesi çok zor. Görebildiğim tek bir açık kapı var oda mobil sürümler. Son araştırmalara göre facebook kullanıcısının %54'ü mobil cihazlar üzerinden giriyor. fakat facebook'un mobil uygulaması pek fazla özellik içermiyor. Bir firma çıkıp daha iyi bir mobil sosyal ağ deneyimi sunarsa facebook bir miktar sarsılabilir

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
her şeyi çok hızlı tüketiyoruz bunu da çabuk tüketiriz bir zamanlar netlog, msn, mırc falan popülerdi şimdi kimse uğramıyor bile giriyorum iki üç arkadaş online bu da öyle olur ya zamanla :D

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
nasıl balon bir haber nasıl balon nasıl manipülasyon kokuyor belli değil bu haberlerin nedeni facebook un halka arzından hemen önce yayılmaya başlaması biraz garip