Face ID aile üyelerini ayırt edemiyor!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
1514810075132.png

Face ID şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi yüz tanıma sistemi. Ama sözkonusu aile üyeleri olunca sistem sürekli çuvallıyor.

Son düzenleyen moderatör:

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Evdekiler öğrenmesin hemen karıştırırlar telefonumu:)

konkilik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkiz kardeşim yüzünü okutunca cihaz açılıyor bu durumu apple mühendisleri ile görüştüğümde Face ID tam olarak olmasa bile yapay zeka türü birşey tarafından kendi kendini geliştiriyor denildi zamanla yüzünüzü daha iyi tanıyacak ve bu sorun ortadan kalkacaktır denildi :confused: ikiz kardeşim sakalı yok saçı kısa bende ise sac ve sakal bariz uzun yüz hatlarımızda farklılık olmasına rağmen açılıyor ve Face ID 300 noktayı tarıyormuş yüzde buna rağmen açılıyor :mad:

Son düzenleyen moderatör:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Zaten yeni ayırt ediyorsa artık bilemiyorum

Mahmut 3147

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 32003

Face ID şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi yüz tanıma sistemi. Ama sözkonusu aile üyeleri olunca sistem sürekli çuvallıyor.

Maalesef Apple face id sınıfta kaldığını söyleyebilirim benim yüzüm kardeşimin telefonunu açıyor kardeşimin telefonunu benim yüzümü açıyor zorlu center Apple gittiğimde bu konuyla ilgili sorduğumda kapıdan içeri almadılar kapıdaki görevli böyle sorunların aile bireylerinde yaşandığını sıklıkla bu tür şikayet aldıklarını söyledi ve face id yrine güvenliğim için şifre kullanmamı tavsiye etti? bildiniz dalga benimle yazıklar olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maalesef Apple face id sınıfta kaldığını söyleyebilirim benim yüzüm kardeşimin telefonunu açıyor kardeşimin telefonunu benim yüzümü açıyor zorlu center Apple gittiğimde bu konuyla ilgili sorduğumda kapıdan içeri almadılar kapıdaki görevli böyle sorunların aile bireylerinde yaşandığını sıklıkla bu tür şikayet aldıklarını söyledi ve face id yrine güvenliğim için şifre kullanmamı tavsiye etti? bildiniz benimle dalga geçti yazıklar olsun.