Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
Arjantin - İzlanda maçında Messi'ye adım attırmayan Birkir Mer Saevarsson'un gerçek mesleği herkesi şaşırttı!
0

2018 Dünya Kupası'nda ilginç yaşam hikayeleri dikkat çekiyor.
1529347561371.png

Dünyanın en iyi oyuncusu olarak gösterilen Lionel Messi'yi Arjantin-İzlanda maçında başarıyla savunan İzlandalı futbolcunun mesleği alışılmışın dışında.

0
AMK Gazetesi'nde yer alan habere göre; değeri 100 milyonlarca euro olan Lionel Messi ve Angel Di Maria'ya adım attırmayan Birkir Mer Saevarsson performansıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.

0
Rusya'ya gelebilmek için çalıştığı fabrikadan izin alan 33 yaşındaki savunmacı, İzlanda'da lav tuzu paketleme işinde çalışıyor.

0
Saevarsson maçtan sonra yaptığı açıklamada ise "Benim bir fabrikada işçi olarak çalışmam Dünya Kupası finallerine gitmemizden çok daha normal" dedi.

0
Bu arada İzlanda'da Messi'nin penaltısını kurtaran kaleci Halldorsson ise ülkesinde tanınmış belgesel, klip ve reklam yönetmeni. 34 yaşındaki file bekçisi son olarak Coca-Cola'nın, Dünya Kupası için hazırladığı reklam filmini çekti.

Kaynak:Sabah

AyBEROZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Adamlar halı saha da kolasına maç yapmak yerine dünya kupasına gelmişler ama bizden iyiler , bravo demek lazım.

mustafaylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Ego ve kibirden uzak insanlar, az rastlanılan kaliteli insanlar...