f.e.a.r portable nedir

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doganEfeErdal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
merhaba sdn forumları ben fear 1 oynamak için torrent yoluna başvurdum ve elime para geçtiği zaman alacağım.ama normal fear oyunu olan site yok sadece platinum editon vardı onunda torrentini seed eden yoktu normal linklerde kırıktı bende f.e.a.r portable diye birşey gördüm resimler aynıydı ve herzaman oyun indirdiğim sitedeydi boyutu da azdı indirdim ve klasöre çıkarttım oyuna girdiğimde ise oyunun ana menüsü normalden farklıydı bu siyah font üzerine yazılar yazan bir menüydü emin olamadım sorayım dedim internette normal fear 1 in ana menüsü farklı idi sebebi nedir ve fear ile fear portable arası fark nedir

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.
Eee konu kilitlenmemiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...