F.E.A.R. Ek Paketleri Hata mıydı?

Alengirli

Dekan
Orijinal F.E.A.R.'ın yapımcısı Monolith yetkilileri, ilk oyun için başka stüdyoların yaptığı ek paketlerin kullanıcı kaybettirdiğini iddia etti. Ayrıntılar burada.

F.E.A.R. 2: Project Origin'in yapımcısı Monolith'in yetkililerinden Dave Matthews, ilk oyun için yapılan ek paketlerin ve konsol uyarlamalarının bazı hayranlarda olumsuz etkiye sebep olduğunu iddia etti. Extraction Point ve Perseus Mandate'in F.E.A.R.'ın itibarını zedelediğini; PS3 ile Xbox 360'a yapılan uyarlamaların ise Monolith'in orijinal eseri kadar başarılı olmadığını dile getiren Matthews, özellikle TimeGate tarafından yapılan iki ek paketin hikayeyi istemedikleri bir yöne doğru ilerlettiğini açıkladı.

İkinci Oyun Güvende

"F.E.A.R. tamamen Alma üzerine kuruluydu, F.E.A.R. 2 de öyle. Biz ilk halinde tasarladığımız hikayeye devam etmek istiyoruz." diyen Matthews, ilk oyundakinin aksine, 2. oyunda konsol uyarlamalarının da en az PC sürümü kadar iyi olacağına söz verdi. F.E.A.R. 2: Project Origin 13 Şubat 2009'da piyasaya sürülecek.
:: F.E.A.R. eklenti paketlerinden memnun kaldınız mı?

Bilgi İçin : Project Origin
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
 

Tanshaydar

Doçent
Bence hataydı. Giderek daha berbat olmuşlardı. İlk oyun güzeldi, güzel bitmişti. Ama yok, yetmiyor, ille kaymağını yiyecekler, ille uzatacaklar, ille içine edip bırakacaklar...
 

MegaWolt

Profesör
ilk oyunu çok sevmiştim ben, ek paketler güzeldi bence. pc içiin güzeldi, konsolları bilemem, çok tırstım oynarken
 
Üst