F.Bahçe'nin şike yaptığını düşünmüyorum...

Bu konuyu okuyanlar

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
f€n€rbahçenin $ike yaptığını dü$ünmüyormu$...
Bende Türkiye'de oynanmadığını düşünüyorum...

"F.Bahçe'nin şike yaptığını düşünmüyorum"

Türkiye Futbol Federasyonu yöneticililerinden Prof. Dr. Mete Düren, Fenerbahçe'nin 3 Temmuz öncesi şampiyonluğu hakederek aldığını söyledi.

Türk Futbol Federasyonu Basın Sözcüsü ve Beşiktaş Kulübü eski yöneticilerinden olan Mete Düren, CNN TÜRK'te Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular programında çarpıcı açıklamar yaptı.Beşiktaş'taki yöneticilik hayatından, Türk Sporunun gelişimine kadar bir çok konuya değinen Düren, 3 Temmuz'daki şike süreci ile ilgili de önemli açıklamalar yaptı.

"F.BAHÇE'NİN ŞİKE YAPTIĞINI DÜŞÜNMÜYORUM"
Yıldırım Demirören yönetimindeki Türkiye Futbol Federasyonu'nun şike sonucunu düzgün bir şekilde sonuca bağladığını açıklayan Düren; "Demirören yönetimi şike davasını hakka ve adalete uygun bir biçimde çözmüştür. Benim vicdanım çok rahat. Fenerbahçe'nin şike yapmadığını şampiyonluğu hakederek elde ettiğini düşünüyorum. Ben 15 yıldan beri aktif olarak futbolun içerisindeyim ve hiç şike duymadım. Böyle bir intiba bende uyanmadı. Hatır şikesi hep konuşulmuştur. Bunun bir yakıştırma ve bir etiketleme olduğuna inanabilirsiniz. Ben sahada oynanan futbolun temiz olduğuna inanıyorum" diye konuştu.

"AZİZ YILDIRIM SÜREÇTEN AKLANARAK ÇIKMIŞTIR"

Düren, Aziz Yıldırım'ın da şike süreci sonrası aklandığını belirterek; "Aziz Yıldırım'ın kendine has bir üslubu vardır. Türk futbolunun önemli karakterlerinden biridir. Spor hukuku açısından da bu durumdan aklanarak çıkmıştır. Uefa yeni bir dosya ulaşmadığı sürece şu anda sistemi eski kaldığı yerden devam ettiriyoruz dedi bize. Ben artık birşey olacağını sanmıyorum" diye konuştu.

"GÜNEŞ'İN AÇIKLAMASI YANLIŞ"
Mete Düren Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş'in "Fenerbahçe ile bağlarımız kopmuştur" şeklindeki açıklamasını çok yanlış bulduğunu belirterek; Bu tür beyanatlardan şiddetle uzak durulması gerektiğini kaydederek; "Hatalı bir açıklama, bu açıklamarın hiç kimseye fayda getireceğini düşünmüyorum" dedi.

"KALBİMİZ KIRIK"
Düren, hem Beşiktaş'ta başarılı bir yöneticilik yaptıklarını savunarak medyaya şu sözlerle sitem etti:

"Fenerbahçe ve Galatasaray'ın rakamları Beşiktaş'ın rakamları kadar hiç konuşulmuyor. Beşiktaş'ın kongresi içerisindeki, kulübün içindeki haberleride medyanın Fenerbahçe ve Galatasaray kadar dışarı çıkardığını görmüyorum Bu açıdan kalbimiz kırık."

Kaynak: http://live.sporx.com/futbol/superl...nin-sike-yaptigini-dusunmuyorumSXHBQ311404SXQ

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Neredeyse her söylediği saçmalık. Maşallah harika açıklamalar :)
Başarılı yöneticilik yaptık dediği takım, finansal başarısızlık nedeniyle Avrupa'dan men yedi, daha ne olsun?

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
önce zaytung sandım
videoyu iki kere izledim
adam ciddi ciddi söylemiş...
vay ki ne vayyy...
A.Y. 6 yıl 3 ay yememiş
fener 6 maçta şike 3 maçta teşvik yapmamış... demiş resmen ....

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Sporx'un kime hizmet ettiğini bilmeyen var mı ? Did you men LİSELİ MEDYA ? :)

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
sporx in kime hizmet ettiğinin ne önemi var
asıl tff nin ve yöneticilerinin kime hizmet ettiğine bak,
videoya bak...
adam ne diyor, tff de yöneticiymiş bide...

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
bu adamı zaytunga yazar yapmak lazım. :D