F.Bahçe'den 'Yıldızlar Geçidi'

Bu konuyu okuyanlar

onurcandir

Öğrenci
F.Bahçe'den 'Yıldızlar Geçidi'
Fenerbahçe Kulübü'nün 100. yıl etkinlikleri çerçevesindeki ''Yıldızlar Geçidi'' gösterisi, yarın akşam Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılacak.

İtalyan şölen tasarımcısı Valerio Festi'nin 80 kişilik bir ekiple 1 yıldır hazırladığı gösteride, Fenerbahçeli 2 bin 500 sporcu, 50 yabancı ve 100 Türk sanatçı ile 600 gönüllü görev alacak. Kadıköy bölgesindeki ilköğretim okulları ve liselerden de gönüllü çocuklar gösteride görev yapacak.

Türkiye'de ilk kez yapılacağı bildirilen bu gösteri için 1000 kostüm hazırlandı. Etkinlikte havai fişek gösterileri, ateş şovları, İtalyan ve Türk dansçıların performansları sergilenecek. Şölende ışık ve ses efektleri, müzik, cambaz ve dans gösterileri de olacak.

Gösteride saha içinde, Fenerbahçe tarihindeki önemli sembollerden biri olan bir deniz feneri aniden ortaya çıkacak ve bunun gibi birçok farklı gösteriler ortaya konulacak. Şölende ses ve ışık gösterileriyle Fenerbahçe'nin 100 yılı anlatılacak. Sunuculuğunu Cem Arslan'ın yapacağı gecede, tiyatro sanatçısı Rutkay Aziz anlatıcı olarak yer alacak.

Bu arada, 2006-2007 futbol sezonu kombine bilet sahipleri kombine kartlarını göstermek suretiyle hiçbir ücret ödemeden gösteriyi izleyebilecekler.

MAYRUK'TAN ÖZEL DEFİLE

Fenerbahçe Kulübü'nün kuruluşunun 100. yılı etkinlikleri çerçevesinde modacı Yıldırım Mayruk'un tasarladığı özel koleksiyon, 14 Haziranda kamuoyunun beğenisine sunulacak.

Yıldırım Mayruk ile yardımcısı Barbaros Şansal, hazırladıkları kreasyon ile ilgili FBTV'ye açıklamada bulundular. Mayruk, 14 Haziran Perşembe günü gerçekleştirilecek defileyle ilgili şunları kaydetti: ''Fenerbahçe bir dünya kulübü. Tesislerinden stadına kadar her şeyini çok beğendim. Bu koleksiyonu tasarlamak bizim için büyük bir zevk oldu. 5 aydır sürdürdüğümüz bu çalışmada ilk etapta 120 ürün satışa sunulacak. 14 Haziranda yapılacak defilede insanların beğenisine sunulacak ve çoğundan bir tane üretilecek. Her şey Fenerbahçe'ye yakışacak şekilde olacak.''

http://www.sporx.com/futbol/superlig/67348/
 

SDN Son Haberler

Üst