F.Bahçe'de flaş transfer gelişmesi

3D-Clan

Profesör
adam bu sezonda 34 maçın 22'sinde 2 gol attı diye dalga geçtiğiniz şeye bak, bu sezon bir şey verememiş olabilir ama milli takımda, geçen sezonda attığı goller ile gol kralı olmuş adam.

# Feyenoord formasıyla 101 maçta 71 gol attı

# 2004 yılından bu yana 85 kez
Hollanda forması giyen Kuyt fileleri 24 kez havalandırdı.

#
Hollanda'nın 2012 Avrupa Futbol Şampiyonasıelemeleri maçlarında ise 6 gole imza atarak finallere katılmasında önemli katkı yaptı.

#
Liverpool takımında ilk sezonda ligde 12 gol atıp gol krallığında 4. ol

Ben bu sezon için demedim zaten ben beğenirim bu adamı gerçekten iyi transfer hayırlı olsunda dedik amaç tartışma çıkarma değil yazdığım yazıdada anlaşılmamaış sanırım ?

li10sKing

Profesör
buraya ne kariyerli oyuncular geldi kaldı ki bu sezon liverpool gibi bir takımda 7-8 maç oynamış zaman gösterecek ne kadar faydalı olacağını

neet

Guru
Emektar
hatırlatıyım :)

Johan Elmander: 1981 doğumlu= 31 yaşında
Albert Riera: 1982 doğumlu = 30 yaşında
Milan Baroş: 1981 doğumlu = 31 yaşında
tomas ujfalusi: 1978 doğumlu = 34 yaşında
necati ateş: 1980 doğumlu = 32 yaşında
hocam bana neden gs li adamları sayıyorsun ki ? :)
bende fenerbahçeliyim yalnız adamın yaşı bana kanat oyuncusu için yaşlı geldi, kontratı da uzun.
yararlı olacağını düşünüyorum ancak beklenen kadar olacağı görüşünde değilim. :)

VincentVega

Profesör
hocam bana neden gs li adamları sayıyorsun ki ? :)
bende fenerbahçeliyim yalnız adamın yaşı bana kanat oyuncusu için yaşlı geldi, kontratı da uzun.
yararlı olacağını düşünüyorum ancak beklenen kadar olacağı görüşünde değilim. :)
yaşa bakmamalıyız bence. ayrıca konuştuğumuz futbolcu kuyt; en mücadeleci ileride pres yapan oyunculardan biridir.

neet

Guru
Emektar
yaşa bakmamalıyız bence. ayrıca konuştuğumuz futbolcu kuyt; en mücadeleci ileride pres yapan oyunculardan biridir.
kötü olduğunu söylemedim umarım çok yararlı olur.
ben sadece 32 yaşındaki bir futbolcuyla üç yıllık imza attırılmasına takıldım.

mortality

Doçent
Kuyt ile Muslerayı karşılaştıranlara çok güzel bir cevap :D

Liverpool taraftarının Kuyt isyanı

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Liverpool'un taraftarları, Hollandalı futbolcu Dirk Kuyt'un Fenerbahçe'ye transfer olması nedeniyle üzgün olduklarını belirttiler.

Kuyt'un Fenerbahçe'ye transfer haberi Liverpool kulübünün resmi internet sitesinden de duyurulurken, İngiliz taraftarlar haberle ilgili çok sayıda yorum yaptı. 6 yıldır Liverpool forması giyen Hollandalı golcünün takımdan ayrılacak olması nedeniyle üzgün olduklarını ifade eden taraftarlar, Kuyt'un Liverpool için bir efsane olduğunu belirterek, Fenerbahçe'de başarı olmasını diledi.

Liverpool taraftarının yaptığı bazı yorumlar şöyle;

-İyi şanslar Dirk, her zaman kalbimizde olacaksın.

-Her şey için teşekkürler "Anfield Efsanesi". Seni çok özleyeceğiz.

-Kesinlikte bir kahramandı. Bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum.

-Bir Liverpool efsanesinin daha gidişini gördüğüm için çok üzgünüm.

-Dirk Kuyt=Efsane! Asla yalnız yürümeyeceksin!

-Tüm hatıralar için teşekkür ederiz. Umarım Türkiye'de de başarın devam eder.

-İçten ve dürüst bir futbolcuydu. Ayrıldığını öğrenmek beni çok üzdü.

-Yıllardır en çalışkan futbolcumuzdu. Yeni kulübünde başarılar.

-Gerçek bir Liverpool futbolcusuydu. 6 yıl boyunca Liverpool için yüzde 100'ünü verdi. Fenerbahçe'de başarılar.

-Bu hiç iyi bir haber değil. Gerçekten çok üzgünüm.

-Liverpool için yaptıkların nedeniyle teşekkürler "Uçan Hollandalı"

-Senin transferine izin verdikleri için çok kızgınım. Büyük hayal kırıklığı yaşıyorum.

-Yönetim, Kuyt'ı gönderdiği için utanmalı. Eğer yaşı nedeniyle gönderildiyse, Gerrard ve Carragher niye dokunulmaz?

Gerrard: "Kuyt'ı çok özleyeceğim"

Liverpool ve İngiltere Milli Takımı'nın kaptanı Steven Gerrard, Fenerbahçe'ye transfer olan takım arkadaşı Dirk Kuyt'u çok özleyeceğini söyledi.

Hollandalı yıldızın, Liverpool tarihine geçen bir futbolcu olduğunu vurgulayan Gerrard, "Dirk çok iyi bir futbolcu ve çok iyi bir insan. Liverpool için çok iyi hizmet etti. Kulübe ilk geldiği günden beri, güvenebileceğin ve sahada seni hayal kırıklığına uğratmayacak biriydi. Carling Kupası finalinde attığı golün kendisi için ne kadar anlamlı olduğunu biliyorum, ancak bu kupanın kazanılmasından önce yaptığı katkılarla kulüp tarihine geçmişti zaten. Kuyt'u çok özleyeceğim, kendisine ve ailesine Türkiye'de bol şans diliyorum" diye konuştu.

Liverpool'un Brezilyalı futbolcusu Lucas Leiva da, Kuyt'un takımdaki en iyi arkadaşı olduğunu ve takımın en iyi futbolcusu olduğunu belirterek, "Her şey için teşekkürler. İyi şanslar, yolun açık olsun dostum" dedi.

http://www.haber7.com/spor/haber/886921-liverpool-taraftarinin-kuyt-isyani

Whisper1907

Profesör
Buraya uyum sağlar yada sağlayamaz o ayrı mesele. Ancak Dirk Kuyt gibi bir ismin kalitesinin tartışılıyor olması ağlanacak halimize gülmekten başka birşey olmaz. Saygılar.

deatmania

Rektör
Sabah show tv'yi izliyordum, sanırım sunucunun futbol ile alakası yok :)

Kuyt ismini okurken, "dörk kuyyyt" dedi ya :D