Exxen abonelik sorunu çözüm önerisi arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

FiftyEight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba , ben sabah saatlerinde Exxen e üye oldum kart bilgilerimi yazdım her şeyi tamamladık en sonda üye oldunuz yazısı gelmedi ama mobilden giriş yapmaya çalışırken abone değilsiniz diyor ama sağdan ayarlara tıklayınca üyelik bilgilerim gözüküyor mailim ismim her şey gözüküyor abonelik bilgisinde 7 gün ücretsiz deneyin yazıyor sorun nedir acaba ? Kartımdan da para çekmemiş

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Hesabın onaylanmmıs olabilir mail adreisini kontrol et blki onay vermn gerekiyordur onay maili fln glmstir blki

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Merhaba , ben sabah saatlerinde Exxen e üye oldum kart bilgilerimi yazdım her şeyi tamamladık en sonda üye oldunuz yazısı gelmedi ama mobilden giriş yapmaya çalışırken abone değilsiniz diyor ama sağdan ayarlara tıklayınca üyelik bilgilerim gözüküyor mailim ismim her şey gözüküyor abonelik bilgisinde 7 gün ücretsiz deneyin yazıyor sorun nedir acaba ? Kartımdan da para çekmemiş
Exxen altyapısı şuan kötü durumda.

FiftyEight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hesabın onaylanmmıs olabilir mail adreisini kontrol et blki onay vermn gerekiyordur onay maili fln glmstir blki
baktımda hiç onayla alakalı mail gelmedi ama ayarlara bakınca mailimin altında kırmızı yazılı onay ile alakalı yazı vardı oraya tıklayıncada onay kodu gelmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Exxen altyapısı şuan kötü durumda.
sabah yapmıştım belki sistemde sorun var diye yavaş işlem olur sanmıştım aradan 5 saat geçti ama hala aynı durumda

Omereyiol

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Bendede aynı durum söz konusu,almadan önce biraz oturmasını beklemekte fayda var

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Mobil uygulaması olmadan böyle bir platform nasıl lanse edilir ya neden bu acale ki.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Exxen yardım merkezi üzerinden iletişime geçmeye çalışın.